Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nagyon durván veszekszik velem, mert nem tudok főzni?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon nagyon sokat dolgozok, örülök ha hazaesek, nemhogy még bevásároljak, megfőzzek, eltakarítsak, stb. Mirelit meg ilyen egyszerűbb kajákat meg tudok csinálni, de mivel a párom állandóan nyavajgott (most nem kívánja, jaj miért ezt főztem megint, jaj nem tudja hogy mit enne, találjam én ki aztán meg nem eszi meg, stb), így maximálisan elment a kedvem a főzéstől. Egyébként is van más dolgom, mert én csinálom a házimunkát.


A páromat viszont ez már nagyon durva szinten zavarja. A múltkor hazajött és tiszta idegbeteg módon kifakadt, hogy minden férfiismerőse arról beszélget, hogy az asszony mit főz, főzött vagy fog főzni, és mindenki rajta röhög, mert én meg nem főzök. Hát mondtam neki, hogy nálunk anyám se főzött soha, úgy nőttem fel én is, hogy ettem amit találtam, de főleg kész ételeket vettem, mégsem váltak el meg soha nem volt emiatt cirkusz köztük. Erre kifakadt, hogy én milyen anya leszek, mit fogok átadni a gyereknek, mérgében a falhoz vágta a táskáját, felborította a széket meg mindent, ami az útjába kerül, majd "lebszta" magát a tévé elé...


Nektek mi a véleményetek? Tényleg ekkora bűn, ha nem főz a nő?


2018. márc. 30. 22:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
főzzél neki jót xd
2018. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Mert ő hogy főz?

A paprikáscsirke azért nem semmi

2018. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Roxana1998 válasza:

Esküszöm csak azért regisztráltam erre az oldalra hogy erre válaszolni tudjak, mivel nagyon felb.... ta az agyam!


Nem tudom hány éves vagy.. Gondolom ha dolgozol, meg emberrel élsz akkor nem vagy már gyerek. Tehát..


1. Ha arra meg van az energiád hogy csávóval feküdj, akkor arra is legyen energiád hogy az uradat kiszolgáljad!


2. Igen! A válaszom igen!gáz hogy ha egy nő nem tud főzni! Én 22 éves vagyok, 14 éves koromtól főzök! Hozzá teszem hogy az én anyám is főz, süt. Bár nem vele lakom hanem a párommal, akinek mindennap főzök ha kell egy nap kétszer is, ha kell este 10 órakor is ha éppen rantotthust enne meg akkor én fél állok és még csinálom neki, mivel szeretem! Hozzateszem hogy nem parancsol, és nem várja el azt hogy a nap 24 órájában készenlétben álljak, de a napi egyszeri főtt kaját elvarja! Ami helyes is! Valószínű azert nem érdekel téged ez a dolog mert, ezt láttad otthon, de ez nem normális! Egy nőnek az a dolga hogy takarítson, tartsa tisztán a lakást (én úgy gondolom ez nem egy férfi ember dolga)! De segíthet persze. De te ne várd el tőle hogy ő neked be segítsen ha egy tányér normális ételt nem vagy kepes elé rakni! Tehát egy nő, tartsa rendben ezeket a dolgokat! Az én anyám 3 gyereket szült, dolgozott, mikor haza ért sütött főzött, kimosott ránk, takarított. EGY NŐNEK A NAPJAIHOZ EZEK HOZZA TARTOZNAK! hát nehogy már az én férjem éhen legyen,meg száraz szar szendvicseken egész nap... Fel is akasztanam magam... Ha hagynám ezt.. Ha lesznek gyerekeid mit fogsz mondani?? "jaj nem foglalkozok a gyerekeimmel most mert én sokat dolgoztam?" Hát nem így működik! Egy férfi ember dolga ha a szüleid nem mondtak volna el az hogy teremtse ki a főzni valóra a pénzt, dolgozzon, nem pedig az hogy főzzön mosson takarítson!


Ha már embert fogtal magadnak akkor állj neki főzni, és szeretettel kiszolgálni! Ezek szerint te biztosan nem ismered azt az érzést amikor csinálsz egy ebédet a szerelmednek és két pofára eszik, és imádja a foztod, és jól esik neki! Kár!


Gondolom se..elni van kedved mindennap vagy legalább két naponta vele, de főzni már nem akarsz... És a sok kommentelo is aki azt írja hogy ezért hagyja el a párját nem is tudom mien asszonyok lehettek!!! Inkább szerintem a párod hagyjon el téged, ha ilyen hozzáallast tanusitassz! Nézd meg anyukám mi van a lábad között és viselkedj is úgy!!!!

2020. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!