Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt állandóan felhozni és veszekednie miatta? Miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

Nemsokára ki kell mennem külföldre 1,5 hónapos tréningre. Ezt már 2 hónapja tudom, barátnőm is tudja. Lesznek ott lányok is, ezt is tudtuk előre. Fontos, hogy összekovácsolódjon a csapat munka szempontjából, fontos a csapatmunka, ezért elkerülhetetlen, hogy ne menjünk el néha-néha szórakozni: inni, vacsorázni a csapattal.

Nagyon szeretem a barátnőmet, sose csalnám meg, sosem szakítanék vele más lány miatt és ezt nagyon-nagyon jól tudja. Nekem Ő a mindenem. Ennek ellenére 3-4 naponta felhozza ezt a témát, hogy biztos ott a tréningen megismerkedek szép lányokkal, biztos lesz valaki, aki rám mászik és inkább vele jövök össze, szóval a barátnőm elég bizonytalan.

Mindig sértődötten mondja, hogy biztos el fogok menni velük moziba, kajálni stb..., ha hívnak (persze, hogy el fogok menni, de csapatostul.) Nem tehetem meg, hogy nem csinálok a többiekkel semmit, meg kell ismernünk egymást, meg mégis csak egy csapat leszünk és együtt fogunk dolgozni- A csapatmunka meg nagyon fontos.


Barátnőm mondta, hogy ha felszállok a repülőre, abban a pillanatban szakítani fog velem, mert nem akarja végignézni, ahogy kint összejövök mással és ha majd visszajöttem, akkor majd újra együtt lehetünk. Mindig mondom, hogy SOHA nem fogok mással összejönni, NEM b*szni meg csajozni megyek ki, hanem képzésre. Fogok beszélgetni mindenkivel ott (mert ugye, miért is ne beszélhetnék senkivel?), jóba leszek mindenkivel és ezt barátnőm nem érti meg, hogy ez nem jelenti azt, hogy össze fogok jönni mással.


Hogy kéne megértetnem vele, hogy nem érdekel senki más?

Miért ennyire bizonytalan? Miért nem bízik bennem? (Már rengetegszer bizonyítottam, hogy megbízható vagyok). Néha kelti bennem a bűntudatot, ha szakít velem, az az én hibám lesz, nem az övé.


22/F Barátnőm: 30



2018. ápr. 1. 10:55
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem a munkához kell, hanem tréningen, csapatépítőn. De nem úgy értettem, hogyb*sszunk be, mint az állat, hnem meginni 1-1 sört vagy 1 pohár bort a kajához egy hosszú nap végén.
2018. ápr. 1. 12:57
 22/45 anonim ***** válasza:
36%
Jó, én nem vagyok túl szociális személyiség, nem haverkodom a kollégáimmal. De olvasva a kommentjeidet, a nőddel ez a legkisebb baj. Szegény nem teljesen ép mentálisan.
2018. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Itt haverkodni kell, hogy minél jobb legyen az összhang köztünk, hogy tudjunk nagyon jól csapatban dolgozni. Egyes esetekben életek múlnak rajta. Barátnőm nem tudja megérteni, hogy a csapatmunka miatt van ez és nem azért mert csajozni akarok ott. Tudja ezt ő is nagyon jól, hogy jóban kell lenni a többiekkel, kommunikálni kell. Barátnőm is ezt a pályát választotta, csak még nem jött össze neki.
2018. ápr. 1. 13:14
 24/45 anonim ***** válasza:
56%
Félig off: milyen munka / munkahely ez?
2018. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
47%

Elég ocsmány zsarolás ez...

"hogy ha felszállok a repülőre, abban a pillanatban szakítani fog velem," - szakítana akkor most, nem egyszerűbb?

Utána meg mégis folytatná? Jó írtad, hogy 30 éve született? Valahol megállt a fejlődésben.

2018. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Légiutaskísérő munkáról van szó. Később meg pilótának tanulok tovább, illetve már tanulok egy ideje.


Ha utána meg folytatni akarja, akkor meg semmi értelme szakítani, meg ha szakítani akar, akk ne csak arra a kis időre.

2018. ápr. 1. 16:07
 27/45 anonim ***** válasza:
46%

teljesen OFF, de ez mindig érdekelt


"Fontos, hogy összekovácsolódjon a csapat munka szempontjából, fontos a csapatmunka, ezért elkerülhetetlen, hogy ne menjünk el néha-néha szórakozni: inni, vacsorázni a csapattal."


Mennyiben segíti az a csapatmunkát, ha együtt vacsoráztok, vagy elmentek szórakozni, iszogatni? Tényleg érdekel, mert eddig ahány csapatépítő tréningen voltam, az (részemről) mind kudarcba fulladt. :-/


ON

2018. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Összekovácsolódunk, megismerjük egymást, ezáltal jobban megy a csapatmunka. Tapasztalatból mondom, hogy ez segíteni szokott.
2018. ápr. 1. 19:58
 29/45 anonim ***** válasza:
62%

off: Valószínűleg légiutaskísérőként tényleg segít ha nem utáljátok egymást, mert utasként is látom hogy mennyire idegölő lehet hogy az én 6:30-as járatom előtt, amire épp kitámolygok félig pizsamában, nektek már puccba kell vágni magatokat és a gépet is, kedvesnek kell lenni a legbunkóbb utassal is, meg kell oldani a leghülyébb helyzeteket úgy hogy mind a 200 utas boldog legyen egy fémdobozba zárva kilométerekkel a föld felett. Ilyenkor nagy katasztrófákat tud megelőzni ha kicsit ismeritek és kedvelitek a másikat.

on: szerintem összegezd hogy mit kapsz ettől a kapcsolattól ami pozitív, és mit ami negatív. Ha több a negatív, vess véget neki, mert 22 évesen egy sima kapcsolatban nem éri meg egy bizonyos ponton túl benneragadni.

2018. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%
Elég gagyi a csajod.
2018. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!