Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt állandóan felhozni és veszekednie miatta? Miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

Nemsokára ki kell mennem külföldre 1,5 hónapos tréningre. Ezt már 2 hónapja tudom, barátnőm is tudja. Lesznek ott lányok is, ezt is tudtuk előre. Fontos, hogy összekovácsolódjon a csapat munka szempontjából, fontos a csapatmunka, ezért elkerülhetetlen, hogy ne menjünk el néha-néha szórakozni: inni, vacsorázni a csapattal.

Nagyon szeretem a barátnőmet, sose csalnám meg, sosem szakítanék vele más lány miatt és ezt nagyon-nagyon jól tudja. Nekem Ő a mindenem. Ennek ellenére 3-4 naponta felhozza ezt a témát, hogy biztos ott a tréningen megismerkedek szép lányokkal, biztos lesz valaki, aki rám mászik és inkább vele jövök össze, szóval a barátnőm elég bizonytalan.

Mindig sértődötten mondja, hogy biztos el fogok menni velük moziba, kajálni stb..., ha hívnak (persze, hogy el fogok menni, de csapatostul.) Nem tehetem meg, hogy nem csinálok a többiekkel semmit, meg kell ismernünk egymást, meg mégis csak egy csapat leszünk és együtt fogunk dolgozni- A csapatmunka meg nagyon fontos.


Barátnőm mondta, hogy ha felszállok a repülőre, abban a pillanatban szakítani fog velem, mert nem akarja végignézni, ahogy kint összejövök mással és ha majd visszajöttem, akkor majd újra együtt lehetünk. Mindig mondom, hogy SOHA nem fogok mással összejönni, NEM b*szni meg csajozni megyek ki, hanem képzésre. Fogok beszélgetni mindenkivel ott (mert ugye, miért is ne beszélhetnék senkivel?), jóba leszek mindenkivel és ezt barátnőm nem érti meg, hogy ez nem jelenti azt, hogy össze fogok jönni mással.


Hogy kéne megértetnem vele, hogy nem érdekel senki más?

Miért ennyire bizonytalan? Miért nem bízik bennem? (Már rengetegszer bizonyítottam, hogy megbízható vagyok). Néha kelti bennem a bűntudatot, ha szakít velem, az az én hibám lesz, nem az övé.


22/F Barátnőm: 30



2018. ápr. 1. 10:55
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Sztem az van hogy ő nem birja elviselni ezt a kialakult helyzetet .Kudarck3nt éli meg hogy neki nem sikerült .De am ha ennyire fêltékeny nem tudja kezelni a helyzetet akkor sztem szakits vele .Ugy is megismersz ott csajokat is és hàt sztem méghaszereted őt is akkor a csapatépitő tréningen lehetnek érzelmi bonyodalmak .Persze most azt mondod hogy a bnődet szereted de lessz ott olyan csaj akit majd nem tudsz elfelejteni mert megfogott benne vmi nem olyan hiszt3rika mint a bnőd .Sztem neked is meg neki is jobb lessz ha szakitotok.
2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Jobbra fordult mar a dolog kettotok kozt ? Drukkolok ertsen meg es bizzon benned a baratnod, mert ez a tulsagos feltekenyseg fokja a kettotok kozt okozni a szakitast. Tudom milyen ha feltekenykedik mert a mai napig igy vagyok a parommal. Szeretem megbizom benne, de felek hogy elveszitem .
2018. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Nem lett jobb, sőt, rosszabb lett. Tegnap azon akadt ki nagyon, hogy köszöntem egy csoporttársamnak, aki meleg. Rögtön elengedte a kezem, elkezdett hisztizni, mondta, hogy barátkozzak vele és én is olyan b*zi lettem, mint ő. Reptéren meg szakított velem mondván: barátkozz vele, gyere össze vele, ha már ekkora nagy haverok vagytok, hogy így köszöngettek egymásnak, biztos jobban szereted, mint engem...

Elég nagy hisztit lerendezett, elég kínos helyzetbe is hozott ezzel. Szakított, de szerintem ez is egy hiszti. Most azt várom, hogy írjon és akkor elmondom neki, hogy mi a bajom a viselkedésével és ha ki akar velem békülni, akkor nagyon tepernie kell... Ha meg nem ír, akkor már az se igazán érdekel.

2018. máj. 6. 17:38
 44/45 anonim ***** válasza:

Tehát most már nem csak nőkre hanem férfiakra is féltékenykedik, és már köszönni se lehet senkinek. Ember, te egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatban élsz, ez az a pont ahol nem támogatni kell meg várni hogy írjon és megváltozzon, hanem szakítani, menekülni és letiltani minden létező csatornán a csajt is meg az összes olyan barátnőjét/rokonát aki hisz neki és támogatja a badarságában, esetleg egy megbízható ismerősének szólni hogy ráncigálja el pszichomókushoz sürgősen.

Tudom hogy nehéz, de muszáj ott hagynod, nem várhatsz rá tovább mert nem változik.

2018. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Huha.... Nehogy visszafogadd!
2018. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!