Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Véleményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Véleményekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
Mi lehet velem a baj h. nem felelek meg a barátomnak? Minden kérését akaratát teljesitem mindent megteszek neki, nem csalom meg, nem járok nélküle el sehova (ő igen) sok lány rajongója is van amit felszokott hozni. Szeretem meg külsömmel sincs olyan nagy probléma, nem tipikus szoborszépség átlagosnak mondanám magam. Üres fejü pláza lány se vagyok. De úgy érzem még sem vagyok neki elég jó, ez miért lehet? Miben kéne más legyek? ő nem mondja el. Miért nem visz magával szórakozni?
2010. jún. 11. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Ne csináld ezt, nem vagy a rabszolgája, hogy örökké azt lesd, mi a jó neki! Ha nem felelsz meg így, ahogy vagy, akkor elmehet a málnásba! Legyen saját életed, önállóságod, ne tőle függj. Sokkal vonzóbb mellesleg egy olyan nő, aki megáll a lábán.
2010. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Most ne haragudj meg de az a baj veled,hogy ezzel a fiuval vagy.Keress olyat aki megbecsül.Ja és aki nem hordja fel a rajongóit.Tényleg gondolkozz el rajta.
2010. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jajj lehet kicsit rosszul írtam vagy kihagytam, de megállok a lábamon sőt én támogatom őt a terveibe. Jogos ha úgy gondolom h. csak azért van velem mert valószinüleg egy másik lány nem tenne meg ennyit érte meg nem hallgatná meg az apró bajait stb. és ez igy kényelmes neki...
2010. jún. 11. 15:11
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Csak abból érzed,hogy "baj van veled",hogy nem visz magával? Írj még eseteket arra,hogy nem felelsz meg neki,mert ez kevés info, így nehéz tanácsot adni.
2010. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez a fiú egyszerűen nem szeret téged. Ha te lennél maga a Claudia Schiffer vagy Eva Longoria, akkor se vinne magával, mert nem szeret és nem vagy fontos számára. Amiatt nem is tudja elmondani, hogy miben változz meg. Sajnos, egy ilyen fiúnak hiába próbálsz a kedvére tenni, soha nem leszel ELÉG jó. Veled semmi baj, tényleg. Ebben biztos vagyok. A kapcsolatotokban van baj, elég nagy. Szerintem mihamarabb üljetek le és beszéljétek meg, de én sejtésem szerint, ennek szakítás lesz a vége idejekorán.
2010. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan hülye a srácod

hagyd ott, megéri

Tapasztalatból mondom, nekem 1,5 éves kapcsolatom volt ilyen és a jelenlegi barátomnak köszönhetően lábaltam ki ebből a se vele se nélküle kapcsolatból. Mellesleg jelenlegi barátom egy isten. komolyan főnyeremény. Úgyhogy hajrá!

2010. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem csak h. nem visz magával de néha apróságokért leszól, hogy ezt vagy azt nem tudtam elvégezni mert mondjuk nem volt időm vagy ha nem tornáztam nincs súlyfeleslegem , meg az milyen dolog h. lesz egy buli a házunktól negyedórányira és mindenhol hirdeti h. jöjjön mindenki és engem még csak megsem kérdezz h. mennék-e mikor már 4napja nem láttam.
2010. jún. 11. 15:15
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
mellesleg mióta is vagytok együtt?
2010. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Most leszünk egy évesek szal nem is olyan korai dolog h. ez még ne legyen fontos.
2010. jún. 11. 15:16
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem, elég tisztán látod a problémákat. Ezek pedig eléggé azt mutatják, hogy nincs rendben kettőtök között minden. Te kiszolgálod, lesed minden kívánságát, ő meg kutyába se vesz. Ez szerinted fair?


(Aki írta, hogy idejekorán szakítás lesz a kapcs. vége)

Norci

2010. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!