Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Véleményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Véleményekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
Mi lehet velem a baj h. nem felelek meg a barátomnak? Minden kérését akaratát teljesitem mindent megteszek neki, nem csalom meg, nem járok nélküle el sehova (ő igen) sok lány rajongója is van amit felszokott hozni. Szeretem meg külsömmel sincs olyan nagy probléma, nem tipikus szoborszépség átlagosnak mondanám magam. Üres fejü pláza lány se vagyok. De úgy érzem még sem vagyok neki elég jó, ez miért lehet? Miben kéne más legyek? ő nem mondja el. Miért nem visz magával szórakozni?
2010. jún. 11. 15:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Van esze, hogy ne mondjon le valakiről, akin egyszerre élősködhet és uralkodhat.
2010. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem zenész és nem színész egy kicsit naplopó és hivatalosan vagyunk együtt mindenki tudja, haverjai is akikkel bulizik stb. Kisvárosban élünk úgyhogy mindenki tudja.
2010. jún. 11. 16:51
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
Akkor meg nem tudom milyen rajongókról beszélsz :D az ilyen falu bikája típusú palik kurv*ra nem izgatnak. Na szia.
2010. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ez jó megfogalmazás volt de kb. igaz:) sajnos ez van.
2010. jún. 11. 18:03
 25/27 anonim válasza:
Azt kellene tenned, hogy megfordítanád a kockát. Neked kellene elmondani a fiúnak, hogy te mit szeretnél. El kellene mondanod, hogy Neked olyan férfira van szükséged, aki izmosabb, mint Ő, olyanra akivel lehet intellektuális témákról is beszélgetni. Menj el a barátaiddal szórakozni, és közöld vele, hogy olyan helyre mentek, ahová ő nem mehet. Ne hanyagold el a barátaidat, és ne csináld azt, amit Ő mond. Pont azért tart üresfejűnek, mert csak azt teszed, amit Ő kér. Vegyél 100 %-os fordulatot. Én pont egy ilyen helyzetben vagyok, kidobtam, és most totál másképpen fogom csinálni. Nem fogom hívogatni, meg rajta lógni. Menjen, amerre akar.
2010. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát szeriontem éppen ez a baj... Nálunk is ez volt. Túl engedelmes vagy, mindent megkap, így már nem izgalmas a számára a dolog, egyzserűen megunja. Próbáld ki hogy kicsit "megszivatod". Menj el valahova nélküle, vagy valami. törj ki ez a lényeg, hogy lássa hogy nem csak neki élsz. Nálam bejött.
2010. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 igabcsy ***** válasza:

Az előttem szóló fején találta a szöget. Nekem is pont ez jutott eszembe, hogy mindent megkap és innentől kezdve nincs miért/kiért kűzdeni. Ne add magad olyan könnyen, érezze csak azt, hogy egyáltalán nem biztos a poziciója, és neki is harcolnia kell érted.

Emlékszel? Úgy mint annak idején, a kapcsolatotok elején....

Ne áldozd fel magad egy oltáron, hanem legyél önálló lény, igenis csinálj magadnak programokat a barátnőiddel. Ne félj majd akkor eszi a penész, hogy hol vagy és mit csinálsz.

2010. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!