Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Véleményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Véleményekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
Mi lehet velem a baj h. nem felelek meg a barátomnak? Minden kérését akaratát teljesitem mindent megteszek neki, nem csalom meg, nem járok nélküle el sehova (ő igen) sok lány rajongója is van amit felszokott hozni. Szeretem meg külsömmel sincs olyan nagy probléma, nem tipikus szoborszépség átlagosnak mondanám magam. Üres fejü pláza lány se vagyok. De úgy érzem még sem vagyok neki elég jó, ez miért lehet? Miben kéne más legyek? ő nem mondja el. Miért nem visz magával szórakozni?
2010. jún. 11. 15:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem viszonozza a rengeteg törődést, amit Te adsz neki, nem szeret igazán, és nem érdemel meg Téged.
2010. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Csak nem értem akkor miért nem hagy el? Kaphatna 10 másik csajt szebbet is akár... értelmeset már nem biztos:)
2010. jún. 11. 15:20
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
"Aki jobban szeret, alulmarad, s szenvedni kénytelen."
2010. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom, hogy szeret-e vagy nem, de abban biztos vagyok, hogy ez lesz a következő kapcsolatoddal is ha így folytatod. Persze, hogy megteszi ezeket, hisz megteheti!! Megengeded neki! "Minden kérését akaratát teljesitem mindent megteszek neki" Hát ezaz... Ez miatt nem néz semmibe, ez miatt nem néz nőnek,mert csak azt látja benned, hogy a s*ggét is kinyalod, nincs saját akaratod. Bármibe lemerném fogadni, hogy amikor veszekedtek is mindig te mész oda hozzá bocsánatot kérni. Ha egyáltalán veszekszel vele, mert szerintem azt se mersz. A barátom is ugyanezt csinálta a volt nőjével. A csaj is ugyanolyan volt mint te, szinte a rabszolgája volt. Nem is kell mondanom, hogy a barátom semmibe is nézte. Amikor szakítottak és össze jött velem, azt hitte én is ilyen leszek, tette volna az eszét, hogy ő a valaki akinek ki kell nyalni a s*ggét. Hamar észhez térítettem, azóta istennőnek néz. Na szóval először is neked kell változnod. Nem tudom szeret-e a barátod vagy nem, de a többi pasi sem fog igazi nőnek tartani ha nem állsz ki magad mellett és csak az ő érdeküket nézed.
2010. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Erre nagyon egyszerű a válasz

1: hazudik, csak azt akarja elhitetni veled, hogy mekkora jó dolgod van vele és hogy becsüld meg a helyzeted

VAGY

2: ő is tudja, hogy a többi lány nem fogja így kiszolgálni és a kedvében járni, miért is hagyna el?

Az a lány voltam, akinek hasonló volt a pasija, mint a tied.

2010. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
utcsó igazad van de én amúgy nem voltam ilyen eddig soha csak ő ilyenné tett én meg ugye szerettem és ilyen lettem:S biztos vagyok benne h. úgy gondolja nem hagynám el és lehet igaza is van nagyon nehéz lenne, de igy se jó..
2010. jún. 11. 15:26
 17/27 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ne hagyd el, csak változtass kicsit. Menj el egyedül buliba, mondd, hogy csajbuli lesz. Vagy ne ugorj neki rögtön, ne találkozz vele mindig amikor akarja. Vagy otthagyod vagy változtatsz, különben ilyen marad a helyzet.
2010. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha én bulizok szó éri a ház elejét:) De ő minden héten bulizhat vagyis nem kérdez meg engem h. zavar-e vagy sem:)
2010. jún. 11. 15:32
 19/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az, hogy nincs önérzeted. Ha te nem becsülöd magad, más sem fog.
2010. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

De zenész, vagy színész? Egyébként nem tudom mit csodálkozol ha népszerű persze h tapadnak rá a lányok, ő is csak pasiból van.

Egyébként van ilyen ismerősöm nekem is, ismerem a barátnőjét + szeretőjét + egypár volt kalandjait is, a barátnője egy nagyon értelmes kedves lány, aki tud bánni egy ilyen kaliberű emberrel és eszébe nem jutna ilyeneket kérdezni...

Sztem ez a pasi nem neked való, nem tudom hivatalosan veled van-e ha igen le merném fogadni h nem sokáig. Sorry!

2010. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!