Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek feleségem betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek feleségem betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
2017.12.20 házasodtunk 12.30 diáknak feleségem munkahelyén koleganőlye társkeresőn meg talált de én nem használtam 2018.1.2 ezért csúnyán őszevesztűnk. El is kőltőztem. 1.4 dikén kibékűltűnk de utána fojamatosan voltak pl otthagyta a munkahelyén problémáink képbe jőt az ő exe zaklatott minket. De a kis asszonynak is volt társkeresési hirdetése.január kőzepén fojamatosan jőt az exem el biztos hogy érzek íránta valamit .január végén újra őszevesztűnk az ő telefonján mert fojamatosan ment a furcsa dolgok elvetem a telefont és egyből balhézot. Én bármikor meg mertem mutatni neki. Utána otthagytam 11 napig hazakőltőztem és próbáltam megbeszélni ezt barátokal ismerősőkel hibáztam mivel megkértem az exemet is sajnos beszéltem vele de nem volt köztük semmi csak beszélgetés. Közben a feleségemet kértem mennyen szihologushoz meg legyen egy bejelentett munkája. Viszakőltőztem 2ho 12dikén utána felfűgesztetem a Facebook öt nem használtam és az exemel sem beszéltem nem foglalkoztam vele. 8-17 íg dolgoztam de mindig hamarabb haza értem mint 17 mert magán vállalkozó vagyok. Március elején kezdődött megint a féltékenység roham az exével elkezdet beszélgetni vérnyomás csőkentőt vet be ősze eset ki akart ugrani az ablakon a 9 edik emeletről. És még volt sok kis aproság. 24 dikén meg vert engem és az volt a baja hogy én az exemet szeretem 25 én személyesen találkoztunk az exemel 6 szem kőzőt megbeszéltűnk legyen vége a exes témának. De ő 26 diáknak exem anyát felkereste és ot balhézot 27 én még erre az exemet. 26-29 íg figyeltetet engem. Még az űgyfeleimre is rá kattant. 30 én be sokalt ám és ot hagytam. Sajnos még mindig szeretem mit tegyek Visza mennyek hozzá vagy próbáljam el felejteni.
2018. ápr. 13. 01:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki kérdező?

Vagy mivel foglalkozol?

Mért volt rád enyire féltékeny?

2018. ápr. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Ha le volt zárva akkor utána mért vetted fel vele a kapcsolatot mért az ő véleménye érdekelt nincsenek barátaid?
2018. ápr. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Átlagos alkat. Semmi extra. Munka mániás voltam. 33 éves vagyok ő 27auto szerelő vagyok
2018. ápr. 13. 03:20
 14/42 A kérdező kommentje:
Mert a feleségem nagyon szereti a múltat pedzegetni tudni akarta hogy mijen vagyok és meg kereste az exemet.
2018. ápr. 13. 03:21
 15/42 A kérdező kommentje:
Szeret mindenkinek hívni.
2018. ápr. 13. 03:21
 16/42 A kérdező kommentje:
Hini
2018. ápr. 13. 03:22
 17/42 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem tudjuk a másik oldalt mert lehet ő másképpen mesélné el, igy nem is lehet egy oldról mondani 100%lékos véleményt szerintem.
2018. ápr. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz?

Szereted még őt?

És ha igen mit a testét vagy mint embert?

És Meddig voltatok házasok?

És mióta ismered? Mennyire ismered?

2018. ápr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Hiba a féltékenység de az is hiba ha te exeddel trécselsz.

Az is hiba ha te elhagyod nem mellette állsz ki. Szoval 2.1 te többször hibáztál mint ő. Te exeddel trécselsz és elhagyod míg ő szerelmes beléd és féltékeny azaz fél hogy elveszít amit meg teszel hiszen elhagyod őt ha ugy tetszik neked. 2 hiba míg ő egy hibát vétt azzal hogy iszonyúan féltékeny. De ha elhagyod azok után hogy se a barátaid se a haverjaidat nem kéred ki hanem csak az exedhez rohangálsz akkor ő le fog rólad mondani mert ugy fogja érezni te őt szereted ami azért fel merülhet sok emberben hogy mért rohangálsz te tanácsért olyan emberhez aki lehet még érez irántad és ha érez irántad akkor hazudhat és vissza akarhat kapni téged és akkor a jelenlegi párod lehet nem is alaptalanul félhet hogy elveszít. De aki fél a magánytól az ha egyedül van gyorsan keress valakit akihez kötödhet ez márcsak igy megy szerintem én nem ismerem a párodat de ismerem a kapcsolat függő gondolkodást birtokloak és ha nem tudnak birtokolni kifordulnak magukból és keresnek mást kit birtokolhatnak.

2018. ápr. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Ő is trécselt az exével.
2018. ápr. 13. 03:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!