Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek feleségem betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek feleségem betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
2017.12.20 házasodtunk 12.30 diáknak feleségem munkahelyén koleganőlye társkeresőn meg talált de én nem használtam 2018.1.2 ezért csúnyán őszevesztűnk. El is kőltőztem. 1.4 dikén kibékűltűnk de utána fojamatosan voltak pl otthagyta a munkahelyén problémáink képbe jőt az ő exe zaklatott minket. De a kis asszonynak is volt társkeresési hirdetése.január kőzepén fojamatosan jőt az exem el biztos hogy érzek íránta valamit .január végén újra őszevesztűnk az ő telefonján mert fojamatosan ment a furcsa dolgok elvetem a telefont és egyből balhézot. Én bármikor meg mertem mutatni neki. Utána otthagytam 11 napig hazakőltőztem és próbáltam megbeszélni ezt barátokal ismerősőkel hibáztam mivel megkértem az exemet is sajnos beszéltem vele de nem volt köztük semmi csak beszélgetés. Közben a feleségemet kértem mennyen szihologushoz meg legyen egy bejelentett munkája. Viszakőltőztem 2ho 12dikén utána felfűgesztetem a Facebook öt nem használtam és az exemel sem beszéltem nem foglalkoztam vele. 8-17 íg dolgoztam de mindig hamarabb haza értem mint 17 mert magán vállalkozó vagyok. Március elején kezdődött megint a féltékenység roham az exével elkezdet beszélgetni vérnyomás csőkentőt vet be ősze eset ki akart ugrani az ablakon a 9 edik emeletről. És még volt sok kis aproság. 24 dikén meg vert engem és az volt a baja hogy én az exemet szeretem 25 én személyesen találkoztunk az exemel 6 szem kőzőt megbeszéltűnk legyen vége a exes témának. De ő 26 diáknak exem anyát felkereste és ot balhézot 27 én még erre az exemet. 26-29 íg figyeltetet engem. Még az űgyfeleimre is rá kattant. 30 én be sokalt ám és ot hagytam. Sajnos még mindig szeretem mit tegyek Visza mennyek hozzá vagy próbáljam el felejteni.
2018. ápr. 13. 01:48
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

És ő minek?

Ha téged szeret akkor ő minek állt szóba az ő exével?

Nem értem és azt se hogy ti mit akartok egymástól ha baj van exetekhez rohangáltok? Pfuj ez nem felnőtes!

2018. ápr. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

ilyen dátummemorizálási képességgel töriszakon lenne a helyed!


mikor volt a Dózsa-féle parasztfelkelés? :)

2018. ápr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Dobd a fenébe... legalább lesz időd megtanulni helyesen írni.
2018. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy magàn vàllalkozó, olyan van, hogy egyéni. Kicsit nehéz volt kibogozni a mondandódat. DE voltunk hasonló helyzetben a férjemmel. Fent maradt tàrskeresőn elvileg ugyan úgy véletlenül mint te, amikor balhé lett ez miatt az exével beszélte meg. Szerinted ez a nőnek mennyire megalàzó??? Viszont ő tényleg meg akarta menteni a kapcsolatot. Megtalàlta a módját és ha szereted neked is menni fog. Muszàj őszintén àtbeszélni az egészet és érdemben gyökeresen màshogy àllni a kapcsolathoz. Igazàból neki is elkellene dönteni, hogy mit akar mert ha szétveri a fejed és paràdézik az exednél vagy az anyjànàl szànalmas. Sajàt magàt nem becsüli... Ha ez így működik kizàrt hogy túl éli a kapcsolat.
2018. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:

Ezt magadban kell eldöntened hogy amennyi energiát bele fektettél veszni akarod-e hagyni vagy sem.

Magadban tisztázd hogy neked mi éri meg, és mit nyersz azzal ha vele újra kezded és mit veszítesz ha nem.

Mennyire kell neked és tudsz-e változtatni a dolgokon hogy minden rendben müködjön köztetek.

Én a te helyedben nem az exemmel beszéltem volna meg hanem a barátaimmal és a haverjaimmal mert exel alapból nem foglalkozunk hiszen ha valaminek vége akkor vége, na meg ez tényleg meg alázó egy nő számára és önbecsülés romboló ha azt látja hogy hozzá rohangálsz és nem vele vagy a barátaiddal beszéled meg a bajt.

2018. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Addig jutottam el, hogy "őszevesztűnk". Valaki írja már le röviden mi történt, mert kíváncsi vagyok a történetre, de agyvérzést kapok, ha tovább olvasom.
2018. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
A csaj féltékeny volt a pasi meg az exéhez rohangált Ennyi röviden a történet 😃 és a pasi nem tudja mit akar.
2018. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Köszi #27! :D
2018. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Igazából meg oldódott a probléma. Kis asszony be adta a válást. Tugyátok azután mentem az exem hez miután ő élment az ővé hez. 2.mivel nem velem beszélte meg a problémát hanem a férfi haverjával. 3Meg velem a városba nem mert elmeni sétálni kézen fogva csak egy másik városban fogta meg a kezem. Nem tudom miért. 4nagyon a múltban élt és a múlt sérelmet hallgattam nem a jelent. 5Azt hogy szaladtam az exem hez azért volt mert ő volt aki felkereste. 6Mikor megtudta hogy az első szerelme elvesz egy nőt sirvafakat pedig 6 éve nincsenek egyűt. 7mivel elhegytam élment az nap este night cluba dolgozni. Ma reggelig még nem érdekelt volna elfogatam volna és újra kezdtem volna vele ha nem jőt volna azzal hogy szar vagyok meg.......... Stb. Úgy hogy előtte való nap délután én szeretem volna hejre rakni a kapcsolatunkat és megtetem mindent azért. És úgy ment el dolgozni hogy boldog volt reggel meg úgy jőt haza hogy páros lábbal rugót ki a lakásból. És a fejemhez vágta hogy ő lefekűt az exével. 2délután neki randira van. 3 meg szeretne videóban szerepelni 3 férfival.
2018. ápr. 14. 23:24
 30/42 anonim ***** válasza:
Ehhez szükségem lesz a google fordítóra...
2018. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!