Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek feleségem betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek feleségem betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
2017.12.20 házasodtunk 12.30 diáknak feleségem munkahelyén koleganőlye társkeresőn meg talált de én nem használtam 2018.1.2 ezért csúnyán őszevesztűnk. El is kőltőztem. 1.4 dikén kibékűltűnk de utána fojamatosan voltak pl otthagyta a munkahelyén problémáink képbe jőt az ő exe zaklatott minket. De a kis asszonynak is volt társkeresési hirdetése.január kőzepén fojamatosan jőt az exem el biztos hogy érzek íránta valamit .január végén újra őszevesztűnk az ő telefonján mert fojamatosan ment a furcsa dolgok elvetem a telefont és egyből balhézot. Én bármikor meg mertem mutatni neki. Utána otthagytam 11 napig hazakőltőztem és próbáltam megbeszélni ezt barátokal ismerősőkel hibáztam mivel megkértem az exemet is sajnos beszéltem vele de nem volt köztük semmi csak beszélgetés. Közben a feleségemet kértem mennyen szihologushoz meg legyen egy bejelentett munkája. Viszakőltőztem 2ho 12dikén utána felfűgesztetem a Facebook öt nem használtam és az exemel sem beszéltem nem foglalkoztam vele. 8-17 íg dolgoztam de mindig hamarabb haza értem mint 17 mert magán vállalkozó vagyok. Március elején kezdődött megint a féltékenység roham az exével elkezdet beszélgetni vérnyomás csőkentőt vet be ősze eset ki akart ugrani az ablakon a 9 edik emeletről. És még volt sok kis aproság. 24 dikén meg vert engem és az volt a baja hogy én az exemet szeretem 25 én személyesen találkoztunk az exemel 6 szem kőzőt megbeszéltűnk legyen vége a exes témának. De ő 26 diáknak exem anyát felkereste és ot balhézot 27 én még erre az exemet. 26-29 íg figyeltetet engem. Még az űgyfeleimre is rá kattant. 30 én be sokalt ám és ot hagytam. Sajnos még mindig szeretem mit tegyek Visza mennyek hozzá vagy próbáljam el felejteni.
2018. ápr. 13. 01:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

És adtol hogy ő fel kereste az exedet emiatt neked folyton futkosnod kellett hozzá?

Ugyan annyira elrontottad a kapcsolatot ahogyan ő.

2018. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
Atya ég ez a csaj valami iszonyúan lelki roncs lehet vele valami komoly traumák történhettek amiket ő nem bírt fel dolgozni ....
2018. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
Ez a lány egyedül csak zuhan le a lejtőn szerintem neki állandó támaszra lenne szüksége mert egyedül ez a lány szétfog csúszni azért sajnálom ezt a lányt mert még fiatal és igy hogy enyire labilisnak tűnik nem sok normális ember veheti őt körbe ennek milyen szüle és barátai lehetnek? Lehet erős ember nélkül ugy le fog csúszni hogy ki tudja mi lesz vele a végén.
2018. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:

Az élet képtelen emberek csak pusztuljanak el!

Nem érdemes sajnálni őket!

2018. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
Enyi a labilis emberek ugyis a föld alatt végzik mert kicsinálják magukat adok ennek a csajnak max fél évet utána szerintem a lejtő végén meg öli saját magát szerintem ennek 100%lék esélye lehet ha ez enyire életképtelen nem egy ilyet láttam már hogy támasz nélkül hova jutott majd kinyirta magát nem ő lenne az első se utolsó.
2018. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:

Ezt az egész történetet elolvasva.

Kérdező te nem lehetsz valami tapasztalt párkapcsolatok terén mert a megoldásokban és a kapcsolat irányításában már pedig egy férfinak kell irányítani egy kapcsolatot nem egy nőnek hacsak nem egy tutyimutyi pasiról van szó aki nem tudja kezelni a szituációkat és mindenki szavára add mert neki nincs saját véleménye semmiről és tutyimutyi lévén nem tudja mi a helyes mi nem.

Akiről te írtál lány na az se lehet kutya ő egy lelki sérült magánytól félős kapcsolat függő lehet aki ha jol olvastam még gyógyszereket szedett be hogy téged magához kössön ez gáz a csaj komoly lelki nyomorék iszonyatosan kapcsolat függő ez szerintem bárkihez ragaszkodik aki vele szóba állhat. Őt vagy sokszor elhagyták vagy elveszítette egy olyan szerettét akit élete végéig nem bír fel dolgozni hiányát mert senki nem pótolta benne azt a szerepet.

Amiket magadról és róla irtál zsák a foltja szindróma csak ebben az esetben a két lelki gyenge ember külön vált egymástól mert lehet az egyik talált egy erős jellemet aki tudja irányítani mert más különben egy gyenge ember nem lenne képes ott hagyni a másikat hacsak nincs harmadik a képben aki bizony tud hatni a másikra kérdező a te exed akivel újra foglalkozol az iránt mit érzel? Mert a lány le csúszik te viszont nyugodtan tovább tudsz lépni pedig nem tűnsz egy erős határozott irányító tipusnak szóval lehet a lány okkal volt féltékeny exedre mert tud rád hatni ő erős jellem?

2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

Nekem magas hogy mire fel történt vele a nagy szerelemből 360fokos fordulat egy fél nap alatt?

Szed ő valamilyen gyógyszereket vagy más egyebet esetleg skizofrén vagy iszonyúan befolyásolható de le irtak alapján valószínű hogy lelki gyenge szóval bármi lehetséges azért sajnálatból azt kívánom hogy ez a lány gyorsan találjon olyan pasit aki normális és képes jó irányba irányítani ezt a lelki gyenge életképtelen leányzót mielött saját magát annyira tönkre vágja hogy végül össze roppan és mint mások utaltak rá végez magával mert kinézem én is hogy képes erre az útra lépni.

2018. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
Ez a lány lelki gyenge befolyásolható szerintem ha már nem egyszer lecsúszott és nincs támasza meg fog halni mert ennek életben maradási esélyei nem sok de nem is kár érte az ilyen ember pusztuljon is!
2018. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Ennek a lánynak milyen szülei lehetnek hogy ilyet neveltek belőle és nem egy erős életre valót.

De aki nem életre való annak nem is kell élnie.

2018. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Úristen és léteznek ilyen emberek se a kérdező se a csaj nem egy normális kiadás. Mindkettőre ráférne valamilyen gyógyszeres kezelés.
2018. ápr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!