Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek feleségem betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek feleségem betegesen féltékeny?

Figyelt kérdés
2017.12.20 házasodtunk 12.30 diáknak feleségem munkahelyén koleganőlye társkeresőn meg talált de én nem használtam 2018.1.2 ezért csúnyán őszevesztűnk. El is kőltőztem. 1.4 dikén kibékűltűnk de utána fojamatosan voltak pl otthagyta a munkahelyén problémáink képbe jőt az ő exe zaklatott minket. De a kis asszonynak is volt társkeresési hirdetése.január kőzepén fojamatosan jőt az exem el biztos hogy érzek íránta valamit .január végén újra őszevesztűnk az ő telefonján mert fojamatosan ment a furcsa dolgok elvetem a telefont és egyből balhézot. Én bármikor meg mertem mutatni neki. Utána otthagytam 11 napig hazakőltőztem és próbáltam megbeszélni ezt barátokal ismerősőkel hibáztam mivel megkértem az exemet is sajnos beszéltem vele de nem volt köztük semmi csak beszélgetés. Közben a feleségemet kértem mennyen szihologushoz meg legyen egy bejelentett munkája. Viszakőltőztem 2ho 12dikén utána felfűgesztetem a Facebook öt nem használtam és az exemel sem beszéltem nem foglalkoztam vele. 8-17 íg dolgoztam de mindig hamarabb haza értem mint 17 mert magán vállalkozó vagyok. Március elején kezdődött megint a féltékenység roham az exével elkezdet beszélgetni vérnyomás csőkentőt vet be ősze eset ki akart ugrani az ablakon a 9 edik emeletről. És még volt sok kis aproság. 24 dikén meg vert engem és az volt a baja hogy én az exemet szeretem 25 én személyesen találkoztunk az exemel 6 szem kőzőt megbeszéltűnk legyen vége a exes témának. De ő 26 diáknak exem anyát felkereste és ot balhézot 27 én még erre az exemet. 26-29 íg figyeltetet engem. Még az űgyfeleimre is rá kattant. 30 én be sokalt ám és ot hagytam. Sajnos még mindig szeretem mit tegyek Visza mennyek hozzá vagy próbáljam el felejteni.
2018. ápr. 13. 01:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

Kérdező mi fogott meg benne?

És mi taszít benne?

Ha igazán szeretted harcolj ezért a lányért mert ugy látjuk sokan hogy ő életképtelen egyedül ha pedig úgy érzed neked ez nem éri meg akkor hagyd végleg a sorsára!

2018. ápr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Harcolnék érte de nem vagyok oda elég sajnos. Pedig Bennevoltam hogy menyűnk párterápiára. De míg ő nem dőnti el hogy én kelek addig hiába.
2018. ápr. 18. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!