Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég vagyok együtt a párommal. Van neki egy barátja aki fiu. Belefér egy friss kapcsolatba hogy elmenjen vele kirándulni nélkülem és hogy találkozgatnak mondjuk hetente egyszer? Mert szerintem nem. Vagy én vagyok túl féltékeny?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 08:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van ilyen barátom, a párom eleinte féltékeny volt, de bemutattam őket egymásnak, csináltunk hármasban is programot és utána megnyugodott, látta, hogy nincs köztünk semmi, csak barátság.
2018. ápr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Február 9. Azóta vagyunk együtt.
2018. ápr. 15. 09:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vered ki a hisztit már az elején, akkor majd idővel visz téged is, de ez most még friss kapcsolat, a barátság meg gondolom, régebbi, ahogy a közös programok is. Én sem dobom el a barátaimat és az addigi életemet, ha hirtelen jön egy kapcsolat az életembe, és ezt mástól sem várom el.
2018. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
2 hónapja vagytok együtt és már rátelepednél. Nagy jövőt jósolok nektek.
2018. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindne kapcsoaltomba belefért h egy gyerekkori fiú haverommal tlaiztam heti 1x vagy havi 2-3x sőt volt h együtt ültünk be valahova dumáln,vagy más barátokkal taliztunk a pasijaim nélkül. Mindegyik tolerálta, egyikswem csinált jelenetet. Attól h párkapcsolatom van nem fogok lemondnai abarátaimról,sem arról h találkozzk velük.
2018. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom régebb óta ismeri a barátját mint téged. Ha akart volna tőle valamit vele jön össze nem veled.
2018. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%
Még nem régóta vagytok együtt, ki tudja mi lesz ebből. Ha komolyra fordulnak a dolgok, gondolom leépíti.
2018. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem sem fér bele, engem biztosan zavarna. Nyilván nem tilthatom meg a találkozást, így ha ilyen helyzetben lennék, szerveznék hármasban is programot, figyelném, hogy viselkednek egymással, és ha látom, hogy nincs köztük semmi, akkor megnyugodnék.


Voltam ilyen helyzetben, gyanúsnak bizonyult a helyzet és mindkét emberrel megszakítottam a kapcsolatot, de a mai napig nem tudom, volt-e köztük valami. Hajlok rá, hogy volt, mivel egymásnak ellentmondott, amit állítottak és sumákolt mindkettő.

2018. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Én lapátra tenném az olyat, mint a kérdező, ha a jóbarátomra féltékenykedne.

A jóbarátomra, akivel együtt érettségiztem, akinek mikor meghalt a nagypapája, együtt könnyeztünk a temetőben, akinek az esküvőjén önfeledtünk mulattunk, akinek a gyermeke születésekor a tejfakasztóra is meghívtak nő létemre. Sose építeném le az ilyen barátaimat egy hisztis pasi kedvéért.

2018. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat nem kapsz a kapcsolattal együtt. Rohadt izgi, mikor a barátnők hozzák az aktuális finnyás, szájhúzogatós faszijukat, akik mindig sötéten néznek, ha nevetünk.
2018. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!