Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem fáraszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem fáraszt, hogy mindig jónőnek kell otthon is lenni?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja élek együtt a párommal, de már teljesen kivagyok.

Előtte sosem éltem együtt férfival, azt hozzáteszem.


Éppen ezért életem első 28 évében azt szoktam meg, hogy ha otthon vagyok, vehetem lazábbra a figurát.


Járhatok melegítőben vagy egy fakó pólóban, lyukas zokniban, feltűzhetem a hajam, akár fésületlenül, nem kell sminkelni, elengedhetem magam.


Mióta összebútoroztunk, rám jött a megfelelési kényszer. Felöltözöm otthona is csinosabban, mindig napjában 3x megfésülködöm, feldobok alapozót, némi kontúrt, kihúzom a szemeimet, 2 gyantázás között szorongok, nem akarom,hogy egy pihét is lásson rajtam.

Minden másnap mosok hajat, napjában 3x-or zuhanyozok, hogy biztosan jó illatú legyek, például, ha sütök-főzök, utána rohanok mosakodni, nehogy megérezze rajtam a kajaszagot.


És ebben iszonyúan ki lehet merülni!


Amíg egyedül éltem, sokkal jobb volt a hangulatom, most azt érzem, 0-24-ben viselkednem kell, megfelelni.


Ne mondjátok, hogy ha szeret, mindenképpen szeret.

Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre.



2018. ápr. 16. 10:46
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

bárcsak úgy lenne, de sajnos a külső is nagyon számat.

enni sem merek már annyit, mert fogyni akarok még.

2018. ápr. 16. 11:17
 12/43 A kérdező kommentje:
a külső is nagyon számít.
2018. ápr. 16. 11:18
 13/43 anonim ***** válasza:
51%
Annyira hihetetlen, hogy a pasik leszarják, mennyire vonzóak, fél órákat szarnak, nem mosnak fogat, szarnak bele mindenbe.
2018. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
75%

Igen, számít a külső

De amikor így vagy feszülve, az a legrosszabb.

Pasid is ilyen tip.top? Mert ált. a pasik, akik elhagyják a mackónacis nőket, gusztustalanul finganak, söröznek, híznak és igénytelenek

2018. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

a szerelmem is nagyon ad magára.

hetente többször sportol, nagyon jó a megjelenése.

2018. ápr. 16. 11:24
 16/43 anonim ***** válasza:
17%

"Mióta összebútoroztunk, rám jött a megfelelési kényszer."


"Amíg egyedül éltem, sokkal jobb volt a hangulatom, most azt érzem, 0-24-ben viselkednem kell, megfelelni."


Csak a szokásos női panaszkodás, semmi sem jó ahogy van, ha valamit csinálok, akkor azt a férfiak elnyomása miatt csinálom,csúnya férfiak, a barátnőm is egy csúnya férfival volt, légyszi adjatok igazat nekem, hogy otthon kicsaphassam a balhét...

2018. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

ha azt érezném, h. el vagyok nyomva, nem lennék vele.

nagyon szeretem, meg akarok felelni neki.

majd biztos belejövök.

2018. ápr. 16. 11:29
 18/43 anonim ***** válasza:
90%

és ha lebetegszel és hányni jársz csak?

akkor oda a szemfesték.

2018. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%

Számít a külső, de nem ennyire.

A megjelenéseden kívül semmire nem fektetsz ekkora hangsúlyt, ezek szerint.

Nem attól hagyod el magad, hogy melegítő naciban és pólóban takarítasz. És azt se hiszem el, hogy a pasid otthon a legutolsó divat szerint öltözve viszi le a szemetet.

4 hónap alatt meg kellett volna találni az egyensúlyt! Komoly gond, ha te még ott tartasz agyban, hogy nem mérsz kaksizni, mikor otthon van. Miért is? Ő virág illatút xarik? Vagy azt hiszi, hogy te igen?

Nekem az az érzésem, hogy te túl kevésnek tartod magad egy ilyen tiptop pasihoz, és ezért próbálsz erőn felül megfelelni neki. Viszont ez hosszú távon tarthatatlan. Pár hónap után ki is buktál. Így csak meg fogod utálni a pasidat teljesen olyan elvárások miatt, amit nem is ő támaszt.

2018. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem fáraszt, de én egészséges kapcsolatban élek, és nem vagyok ilyen beteges.
2018. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!