Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem fáraszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem fáraszt, hogy mindig jónőnek kell otthon is lenni?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja élek együtt a párommal, de már teljesen kivagyok.

Előtte sosem éltem együtt férfival, azt hozzáteszem.


Éppen ezért életem első 28 évében azt szoktam meg, hogy ha otthon vagyok, vehetem lazábbra a figurát.


Járhatok melegítőben vagy egy fakó pólóban, lyukas zokniban, feltűzhetem a hajam, akár fésületlenül, nem kell sminkelni, elengedhetem magam.


Mióta összebútoroztunk, rám jött a megfelelési kényszer. Felöltözöm otthona is csinosabban, mindig napjában 3x megfésülködöm, feldobok alapozót, némi kontúrt, kihúzom a szemeimet, 2 gyantázás között szorongok, nem akarom,hogy egy pihét is lásson rajtam.

Minden másnap mosok hajat, napjában 3x-or zuhanyozok, hogy biztosan jó illatú legyek, például, ha sütök-főzök, utána rohanok mosakodni, nehogy megérezze rajtam a kajaszagot.


És ebben iszonyúan ki lehet merülni!


Amíg egyedül éltem, sokkal jobb volt a hangulatom, most azt érzem, 0-24-ben viselkednem kell, megfelelni.


Ne mondjátok, hogy ha szeret, mindenképpen szeret.

Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre.



2018. ápr. 16. 10:46
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
96%

Számít a külső. Ne legyél büdös, ápolatlan, igénytelen. De ha te egy olyan férfivel élsz, aki megcsal, ha otthon nem sminkeled magad, akkor meg is érdemled, ne panaszkodj.


De olyan nincs, hogy hosszútávú kapcsolatban nem kerül az ember olyan állapotba, hogy nem tudja a legjobb formáját hozni. Majd az első calici vírus benyalásánál nem fogsz törődni a sminkkel. Vagy hogy képzeled el azt a szitut, amikor mondjuk egy császáros gyerekszülés után, a hasadon egy vágott sebbel, úgy hogy nem fürödhetsz 6 hétig, fekszel, folyik belőled a gyermekágyi vérzés, és 2 óra összalvás után fekszel a babáddal az ágyon és ömlik a melledből a tej? Mennyire elképzelhető ebben a szituban a tip top forma?

Persze az ember ne legyen igénytelen.

Két kisgyerekem van, de itthon is úgymond odafigyelek magamra. Nem vagyok koszos, büdös, nem járok szakadt cuccban. De eszembe sincs sminkelni, vagy főzés után zuhanyozni. Az más kérdés, hogy miután lefekszenek a gyerekek, felveszem a szexi fehérneműt és csak a férjemé vagyok. Van arany középút is, nem kell szélsőségekben gondolkodnod.

2018. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Óriási túlzásokba esel. Otthon fakó póló és lyukas zokni az egyik véglet, napi 3 fésülködés, zuhanyzás és full smink pedig a másik. Találd meg az arany középutat, aztán szégyenkezned sem kell, és nem is leszel kimerült.

Mikor van párom, ugyanúgy vagyok itthon, mint amikor nincs. Az ápoltságnak nagyon nem attól kellene függnie, hogy egyedül élsz-e vagy sem. Azért annyi igényesség egyedül is jó lenne, hogy nem jársz lyukas zokniban meg szakadt ruhában.

2018. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez nem troll kérdés, akkor végtelenül buta és egyszerű vagy...


Az igénytelenség nem ott kezdődik, hogy nem sminkelsz otthon egyfolytában. Én is minden nap zuhanyzok, szex előtt külön hangsúlyt fektetve az intim részeknek, fogat mosok, ápolom a bőröm, körmeim, és szőrtelenítek de nem izgulok azon, hogy épp a folyamat előtt ezt meglátja a párom vagy sem... Vettem otthonra is kényelmes, de szebb ruhákat, pl egy sima pamut cicanaci teljesen kényelmes viselet, de azért mégse szakadt melegítő, ugyanígy pólóból is kapsz kényelme, de normálisat. Ő se néz ki egyfolytában úgy, mintha az irodába készülne, főleg ha otthon dolgozik valamin, akkor aztán szakadt munkás ruha elő, és nyakig retkes, izzadt és büdös. Milyen elmebeteg tévképzeteid vannak már egy egészséges kapcsolatról..?


A tiéd nem az, ezt garantálom.

2018. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
43%

Sok pasi írt ide látom néhányan nagyon megalazo dolgokat írtak, én nő vagyok 24, jelenleg nincs kapcsolatom de éreztem én is hasonlót, szerintem tényleg olyan párt kéne találni akivel ezek a dolgok kicsit természetesebbek persze ha olyan jó pasid van hogy magasra tette a lécet az más tészta, vond be őt is a házi munkába szerintem valahogy én például azt utálom habár pasi hanyag és rá kell szólni hogy a dolgokat meg csinálja maga körül, pasira ne hallgass szerintem ebbe, sok rossz akaró van itt meg fentről írnak csak neten nagy a szájuk, puxy

24l

2018. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
93%

Rád tökéletesen igaz, ha nincs probléma akkor generálunk.


Ahogy az előző is írta az otthoni viseletnek nem muszáj olyannak lennie amitől az ember elhányja magát. Dobd ki a lyukas zoknikat amúgy is miért tárolod, vegyél kényelmes harisnyát/cicanadrágot vagy mivel itt a jó idő rövid nadrágokat akár 500-1000 forintért is lehet kapni.


Ha az intim részeidet mosod ilyen keservesen napi háromszor az meg olyan egészségtelen, hogy olvasni is rossz.

2018. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlón én is átmentem anno, jó olvasni erről, hogy mégsem voltam egyedül ezzel a problémával.

A lyukas zoknival meg semmi baj, ha amúgy a lábad és a zokni is tiszta.

Ma már lazán felveszem otthon.

2018. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon gyorsan szokj le erről a megfelelési kényszerről! Nagyon aranyos vagy, hogy igyekszel a párodnak minden téren megfelelni, de hosszú távon magadat fogod kinyírni! :|


Meg lehet felelni, de ennyire ne vidd túlzásba szerintem. Ha mindketten betartjátok az alap tisztálkodási rutinokat és tiszta ruhát viseltek, annyi elég otthonra, nem? :) Nekem is volt ilyen barátnőm, hogy reggel felkelt már rohant a fürdőbe, hogy sminkeljen, mondtam neki felesleges, mert natúr módon is szeretem! :)

2018. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
50%

Ne osztjatok ki a kerdezot, hiszen tisztaban van vele, hogy valamit rosszul csinal, inkabb tanacsra van szuksege. Szerintem a legjobb, ha beszelsz a parodnak oszinten az erzeseidrol. Aztan kiderul, hogy x dolog nem is zavarja, feldobja az onbizalmad, es maris jobb lesz minden. Vagy legalabbistudod majd a nezopontjat.


Egyebkent, ahogy tobben is irtak, vegyel par cuccot otthonra, ami kenyelmes viselet, de megsem kinyult polo. A sminket....nem tudom miota vagytok egyutt, de nem latott meg reggel egyutt ebredve, smink nelkul? szerintem ha akkor nem riadt meg toled, otthon se fog.

2018. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
80%
Én sosem vártam el egy barátnőmtől sem, hogy otthon puccba vágja magát. Sőt, sokkal izgatóbb nekem, ha kócos, melegítős, naturális otthon.
2018. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

"Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre."


Ez csak egy jó duma volt, hogy indokolt legyen a tettük.Mindenképpen félrekeféltek volna mellettük, mert kellett a változatos punci.Azt meg mindig tökéletes külsővel sem lehet megadni a férfiaknak.

Szerintem ne feszülj be ennyire emiatt.Ha el akar hagyni, meg akar csalni, azt akkor is megteszi, ha mindennap estélyi ruhában vagy otthon, Rembrandt sminkben.

2018. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!