Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem fáraszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem fáraszt, hogy mindig jónőnek kell otthon is lenni?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja élek együtt a párommal, de már teljesen kivagyok.

Előtte sosem éltem együtt férfival, azt hozzáteszem.


Éppen ezért életem első 28 évében azt szoktam meg, hogy ha otthon vagyok, vehetem lazábbra a figurát.


Járhatok melegítőben vagy egy fakó pólóban, lyukas zokniban, feltűzhetem a hajam, akár fésületlenül, nem kell sminkelni, elengedhetem magam.


Mióta összebútoroztunk, rám jött a megfelelési kényszer. Felöltözöm otthona is csinosabban, mindig napjában 3x megfésülködöm, feldobok alapozót, némi kontúrt, kihúzom a szemeimet, 2 gyantázás között szorongok, nem akarom,hogy egy pihét is lásson rajtam.

Minden másnap mosok hajat, napjában 3x-or zuhanyozok, hogy biztosan jó illatú legyek, például, ha sütök-főzök, utána rohanok mosakodni, nehogy megérezze rajtam a kajaszagot.


És ebben iszonyúan ki lehet merülni!


Amíg egyedül éltem, sokkal jobb volt a hangulatom, most azt érzem, 0-24-ben viselkednem kell, megfelelni.


Ne mondjátok, hogy ha szeret, mindenképpen szeret.

Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre.



2018. ápr. 16. 10:46
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

??? Miért kéne?!


Otthon másik felső, normális, kicsit tapadós gatya - de NEM farmer, 95%-ban sort, háromnegyedes sort. Pamut, vagy len anyag, nem "macinaci".


Smink: nulla, utcára sem sminkelek, mert szétszedi a bőröm, a szemem.


Fésülködés: tökmindegy, kigubancolom a hajam és félórán belül tiszta szénaboglya :D


Szokj le a megfelelési kényszeredről, mert azt senki nem szereti.


29n, 1,5 éve együtt élek a párommal.

2018. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Oké, hogy megfelelési kényszer, de azért van egy határ.. amúgy én ha főzés után letusolok, néha akkor is ott marad akajaszag a hajamba, ez sajnos ezzel jár. :D Valamikor megjegyzi a párom, de nem gúnyosan vagy csúnyán, csak megkérdezni, hogy "csirkét sütöttél?".. erre én nevetek és mondom, hogy igen és ennyi, ettől nem leszek ápolatlan.


Otthonra én egyébként sem veszek fel lyukas zoknit, sminkelni mondjuk a mindennapokba sem szoktam, szóval én nem vagyok sokkal másabb ha otthon vagyok vagy ha megyünk valahova.


Lazíts egy kicsit szerintem, mert hosszabb távon nem fogod bírni ezt...

És mi lesz ha beteg leszel és leesel a lábadról? Mert hogy úgy is fog látni a párod..


25N

2018. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én fiatal nő létemre úgy vagyok vele, hogy fakó pólót csak takarításhoz hordok, amúgy meg otthonra normálisat, ami nem úgy néz ki, mint egy rongy.

A lyukas zokni, fésületlen haj meg szerintem már önmagában igénytelenség, én még akkor sem hordok olyat, ha egyedül vagyok otthon, és napi fésülés a hajnak pedig kell, ha ezekkel nem foglalkoznék, az olyan, mintha nem fürdenék/tisztálkodnék napi rendszerességgel. Azért neked sem kell átesni a ló túlsó oldalára, és úgy kinézni otthon mint egy csöves. Mert akkor érthető, hogy egy férfi kiábrándul belőled. Nem kell minden nap "jójőnek" lenni, meg sminkelni, az arcod smink nélkül is karbantarthatod rendszeres tisztítással és ápolással.

Én értem, hogy mit mondasz, én például utálok melltartót hordani, baromira kényelmetlen főleg nyáron, ha hazaérek az első dolgom az, hogy dobom le az összes ruhám és egy egyszerű, olcsó pólóban/topban vagyok, bugyiban vagy rövidnaciban, de például a póló és a nadrág vállalható kinézetű, nem egy szétszakadt, széthordott valami, az nálam kuka. Így kényelmes. Én jelenleg egyedül élek, nincs párom, nem vagyok szexkapcsolatban senkivel, de ugyan úgy szőrtelenítek mint mindig, mert ENGEM zavar, ha szőrös vagyok bizonyos helyeken. A zsírtól szakadó és fésületlen haj meg szimplán undorító még otthonra is. Én 3-4 naponta mosok hajat, de ha már komplett zsíros, és tükörbe nézek, azt mondom "fúj". A zsíros hajnak van ám egy szaga is, amit érzel a párnádon, ha aludni mész. Mondom ez olyan, mintha nem fürdenél huzamosabb ideig.

Véleményem szerint te nem a kényelmet keresed, hanem szimplán csak igénytelen vagy, és inkább csak kifogást keresel.

2018. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!