Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem fáraszt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem fáraszt, hogy mindig jónőnek kell otthon is lenni?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hónapja élek együtt a párommal, de már teljesen kivagyok.

Előtte sosem éltem együtt férfival, azt hozzáteszem.


Éppen ezért életem első 28 évében azt szoktam meg, hogy ha otthon vagyok, vehetem lazábbra a figurát.


Járhatok melegítőben vagy egy fakó pólóban, lyukas zokniban, feltűzhetem a hajam, akár fésületlenül, nem kell sminkelni, elengedhetem magam.


Mióta összebútoroztunk, rám jött a megfelelési kényszer. Felöltözöm otthona is csinosabban, mindig napjában 3x megfésülködöm, feldobok alapozót, némi kontúrt, kihúzom a szemeimet, 2 gyantázás között szorongok, nem akarom,hogy egy pihét is lásson rajtam.

Minden másnap mosok hajat, napjában 3x-or zuhanyozok, hogy biztosan jó illatú legyek, például, ha sütök-főzök, utána rohanok mosakodni, nehogy megérezze rajtam a kajaszagot.


És ebben iszonyúan ki lehet merülni!


Amíg egyedül éltem, sokkal jobb volt a hangulatom, most azt érzem, 0-24-ben viselkednem kell, megfelelni.


Ne mondjátok, hogy ha szeret, mindenképpen szeret.

Két barátnőmet is azért csalták meg, mert otthon elengedték magukat, nem figyeltek annyira a kinézetükre.



2018. ápr. 16. 10:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Aközött hogy az ember elengedi magát,vagy 3x tusol naponta,van azért valami köztes is.

Gondolom ő sem igyekszik hogy tip-top legyen mindennap,meg kigyúrt,gondoskodó és lovagias.

Én még nem élek együtt a barátommal,de normális esetben kb 1 év után ki kéne halnia az ilyen megfelelési kényszernek. Ha nem tudsz előtte kényelmes lenni,akkor még nem kell összeköltözni. Azt nem értem hogy eddig hogy voltatok meg egymás mellett.

Persze,igényes vagyok én is,de nem kell ünneplőbe öltözni otthon meg naponta 8x fürdeni ahhoz hogy szeressen... Más az ha förtelmesen elhízol és nem jársz már sehova,nem adsz magadra,azt jelenti a hanyagság. Nem azt hogy otthon kényelmesbe öltözöl.

2018. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
79%

Borzasztóan túlzásba viszed szerintem. Nem tudom a barátnőiddel mi történt, de amikor egy férfi ilyen miatt csal meg egy nőt ahhoz brutálisan elhanyagoltnak kell lenni. Nem olvasom el a kommentjeidet, ne haragudj, de nem szeretem több oldalról előbányászni az információt. Szerintem a barátod sem várja el tőled, hogy mindig tip-top legyél. Természetellenesnek hat. Az írásodból úgy érzem, hogy te támasztasz magadnak ekkora követelményeket, nem a barátod.


Az elhanyagoltság akkor baj, ha a párod csak így lát. Régen a randikon kiöltöztél, de ha nem mentek együtt sehova és mindig csak otthon találkoztok akkor bizony igyekezned kell otthon is jól kinézni - de azért nem ennyire, hogy naponta háromszor zuhanyozz. Ez őrület.


Én egyáltalán nem érzek magamon ilyen nyomást, a szüleimnél sincs ilyen és a barátaimtól se hallottam ilyet. Engedd el magad és ha ennyire félsz attól, hogy megcsalnak akkor egy kicsit kritikusabban vizsgáld meg a barátnőid balszerencséjét. Biztosan nem egy hosszúra nőtt kislábujjköröm miatt csalték meg őket, ha igen akkor meg pechjük volt, de ebből nem lehet szabályt csinálni.


A kényelmesség nem egyenlő az elhanyagoltsággal. Találd meg az egyensúlyt és jobban fogod magad érezni, a barátodat meg rohadtul nem fogják érdekelni azok a részletek, amik miatt te most annyira aggódsz.

2018. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Párom akkor is kíván, ha épp polóban, sortban főzök és rám megy valami étel, és kiöltözve is.

Nem ettől függ...

2018. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáraszt mert nem vagyok otthon jónő :D Nem is értem ezt a kényszert részedről. Számomra az jelenti az "elengedted magad" fogalom, hogy híztál vagy 20 kilót, igénytelen lettél mind a külsődre, mint a belsődre és nem teszel semmit a kapcsolatért, belekényelmesedtél az életedbe. Nagy tévedés, hogy szimplán azzal megtartasz valakit, hogy midnig frissen mosott a hajad és nem vagy soha büdös.
2018. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
8%
Én a szülői házból mentem anno férjhez, de akkor is, most is van egy alap szint: SOHA nem veszek fel szakadt, lyukas, gyűrött holmit, a higiénia az alap dolog, fésülködés mindig, rendezett haj (amíg sütögettem, itthonra is besütöttem, most fonom, feltűzöm). Annyi, hogy sminkmentes vagyok itthon, ez direkt jólesik a bőrömnek. Ennél nagyobb "lazulást" nem tudnék már tolerálni magamnak.
2018. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
81%
Fillérekért lehet pamutzoknit kapni, ki jár manapság lyukaszokniban.
2018. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

nyilván nem azért veszek fel szakadt cuccot, mert nincs más, vagy mert igénytelen vagyok.


vintage style

2018. ápr. 16. 15:54
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

lyukas zokni = vintage?

na szólj a csöveseknek, hogy mennyire divatosak :D

2018. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
94%

Ez akkor teher, ha eddig elhagytad magad és csak a randikra voltál csinos és ápolt.

Tudom, hogy kócosan, cicanaciban és pizsamában is jó nő vagyok. Pont.

2018. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig az én kedvesem ismeri a csubakka énem is. Nem fogok rohanni borotválkozni, mert megjelent egy szőrszál. Én kényelmesen vagyok itthon. Persze ő is mondja, hogy felöltözhetnék néha szexisen. Oké, néha... De mondtam neki, hogy én is megnézném szexisebben, mert a legfoltosabb szakadt nadrág meg póló nekem sem az. Ez ida vissza működjön akkor. Sminkelni meg már totál el is felejtettem. Itthon minek? Ledörzsölöm a szemem örökké. Erre mondjuk nincs igénye. Ö sem tip top, szóval... Én nekem is vannak kéréseim. Mondjuk ő ha egy szakadt rövidgatya van rajtam is rám veti magát, úgyhogy nagy baj nem lehet még.


Te ezért szorongasz egész nap, hogy meg fog csalni! - ha meglát egy szőrszálat, meg nem vagy kisminkelve, meg főztél neki és "büdös" vagy! Stb... Annyira rágörcsölsz, hogy ez lesz az ok a végén amiért elmegy, mert örökké görcsös vagy. Bár ha szeret és tisztel nyilván nem csal meg ha nem vagy mindennap "tökéletes", mivel nem is ez a mesterkéltség a természetes.

2018. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!