Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig észreveszem, hogy végigmér más nőket. Rossz előjel?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de mindig is észrevettem, amikor együtt sétáltunk, és eljött mellettünk egy szép nő, vagy állt mellettünk stb, hogy mindig követi a tekintetével, oda-oda pillantgat. Mindezt nem feltűnően, de én nyilván észreveszem. Nekem is mindig mondja, hogy milyen szép vagyok és mennyire szeret, de ez teljesen elveszi az önbizalmamat, mert én sokkal szebbnek látom magamtól ezeket a nőket, akiket végigmér. Másban egyébként nem tudnék róla rosszat mondani. Lehet egy férfi szerelmes, ha más nőket is így észrevesz a barátnője mellett?
2018. ápr. 16. 18:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%

Hűséget fogadunk és nem vakságot!

Te nem nézel meg más pasit?

Ne legyél már ennyire éretlen és gyerekes. Miért csinálsz bolhából elefántot?

Attól, hogy kapcsolatban vagytok még mindenki megnézheti a másik nemet. Ez nem jelent semmit!

2018. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

De az már gondolom jelent, hogy meg is fordul utánuk, ha úgy hiszi, hogy én nem figyelek...

És én nem mérek végig pasikat, azoknak egy pillanatig megnézem az arcát, akik szembejönnek, de azt bármilyen emberrel megteszem. Nincsenek mögöttes gondolotaim, hogy ez a pasi "húde..."

2018. ápr. 16. 19:01
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

"De az már gondolom jelent, hogy meg is fordul utánuk,"

Igen, annyit jelent, hogy csinos a csaj számára és kész!


"És én nem mérek végig pasikat,"

Akkor nemcsak prűd vagy, de h..lye is, kislány! Jó szemellenzővel közlekedni?


"Nincsenek mögöttes gondolotaim, hogy ez a pasi "húde...""

Ja, mert azt hiszed, hogy pokolra fogsz kerülni, ha megjegyzed egy pasiról, aki nem a párod, hogy hűű de jól néz ki? Azt hiszed, hogy ez bűn?


Kislány, sokat kell még tanulnod és agyilag megérned!

2018. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy hülye lennék, mert szerelmes vagyok a páromba, és nem mozgat meg más férfi. De kösz az ítélkezést...
2018. ápr. 16. 19:08
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem végtelenül ostoba dolgot művelsz. Azért van szeme,hogy nézzen vele. Azt hiszed rajtad kívül nincsenek szép emberek? A szépséget az ember nézni szokta. Szerintem ez nem bűn. Itt az hibádzik,hogy te alapból önbizalomhiányos vagy és ezt kivetíted a kapcsolatotokra. A saját kehédről nem a barátod tehet,mégis ő szívja meg...
2018. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy, hiába írnék bármit is, te azt hiszed, hogy ha a párod van, akkor ki vagy számára sajátítva, ergó, te elfojtasz minden természetes reakciót.

Attól, hogy megnézel más pasit, még nem d..gsz vele.


Ez olyan, hogy megnézel egy virágot és azt mondod, hogy de szép. Ennyi.

De jó éretlennek lenni? Mert a viselkedésed nem egy érett felnőtt nőre vall!


És ha amiatt csinálsz hisztit, hogy baj, hogy ő megnézett más csajt, egyébként pedig a kapcsolatotok harmonikus, akkor jó úton fogsz afelé járni, hogy elronts mindent.

Nem tilthatod meg neki, hogy más csajokra nézzen!

2018. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

Nincs itt semmi gond. Nyilván nagyon fiatal vagy még és tapasztalatlan, ráadásul nagyon szerelmes.

Fiatalabb koromban én is ügyet csináltam ezekből, de idővel az ember rájön, hogy mik az igazi problémák az életben vagy akár csak egy párkapcsolatban.


Ha azt mondja, hogy szép vagy és nagyon szeret, mindeközben veled megy az utcán kézenfogva, annál nagyobb bizonyíték nem kell arra nézve, hogy te vagy neki a legszebb.


Az én párom is megnézi a szép nőket az utcán, de ha nem veszi észre, hogy valaki szép, én is felhívom rá a figyelmét, hogy "nézd, de szép!". A szépet el kell ismerni és hidd el, ha rajtad is azt látja a párod, hogy van önbizalmad és nem vagy féltékeny minden egyes nőre, akire ránéz, akkor még inkább ki fog melletted tartani.


Én női szemmel is sokszor megállapítom, ha egy nő szép vagy csinos. Nincs ebben semmi. Nem kell mindenkitől féltened a párod, ez még csak flörtnek sem mondható.


Nyugi, szeret téged, te vagy neki a legszebb! ;-)


37/N

2018. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tiltottam meg neki, sőt nem is mondtam neki. És én nem fojtom el magamban, egyszerűen csak nem érdekel más ilyenkor. Szerintem neked is önbizalomromboló lenne, ha a barátod/barátnőd sokkal kívánóbban nézne végig egy másik személyen, mint rajtad.
2018. ápr. 16. 19:18
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Addig örülj, amíg csak nézi! Az én pasim flörtölgetett is velük. :D
2018. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

#8


"Szerintem neked is önbizalomromboló lenne, ha a barátod/barátnőd sokkal kívánóbban nézne végig egy másik személyen, mint rajtad"


Ne magadból indulj ki, kislány. :D :D :D


Tévedsz. MI párommal együtt szoktuk kielemezni a másik nemet, hogy megjegyzem, hogy most ez jó pasi volt, ő is megszokta jegyezni, hogy ez jó csaj. Nőként én is megnézem a csajokat.


Szimplán önbizalomhiányos vagy, de súlyosan!


Egyébként pedig, én eleve tudom magamról, hogy jó nő vagyok, sokszor párom szokta mondani, hogy mennyire megnéznek engem a pasik, de őt ez büszkeséggel tölti el.

2018. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!