Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig észreveszem, hogy végigmér más nőket. Rossz előjel?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de mindig is észrevettem, amikor együtt sétáltunk, és eljött mellettünk egy szép nő, vagy állt mellettünk stb, hogy mindig követi a tekintetével, oda-oda pillantgat. Mindezt nem feltűnően, de én nyilván észreveszem. Nekem is mindig mondja, hogy milyen szép vagyok és mennyire szeret, de ez teljesen elveszi az önbizalmamat, mert én sokkal szebbnek látom magamtól ezeket a nőket, akiket végigmér. Másban egyébként nem tudnék róla rosszat mondani. Lehet egy férfi szerelmes, ha más nőket is így észrevesz a barátnője mellett?
2018. ápr. 16. 18:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem neked is önbizalomromboló lenne, ha a barátod/barátnőd sokkal kívánóbban nézne végig egy másik személyen, mint rajtad."


A posztban még azt írtad, hogy nem feltűnően nézi meg a nőket, akkor most melyik az igaz?


37/N

2018. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Számomra feltűnő, mert ha látom, hogy megjelenik egy szép nő, akkor már számítok rá, hogy ha nézelődni fog x irányba, akkor az ezért lesz, és nem azért, mert valami más érdekes dolog van ott. És még ha 1x oké is, hogy elnéz arra, nekem már bántó, ha folyamatosan vissza-vissza megy a tekintete...És igen, valószínűleg önbizalomhiányom is van, mivel én nem felelek meg a mai szexepilnek, és már kb minden 3. nő az utcán tökéletes alakkal, gyönyörű arccal és fenékkel rendelkezik, nekem csak átlagos testalkatom van, hiába edzek rendszeresen és táplálkozom egészségesen.
2018. ápr. 16. 19:29
 13/25 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, nem vak a barátod.
2018. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
És mondd, nem fárasztó állandóan azt figyelni, hogy a párod tekintete épp merre irányul?
2018. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Illetve annyit hozzatennek, hogy fontos, nem feltűnően csinálja!

Innentől szerintem nem különösebben probléma.

Ha kiesne a szeme, más nőkre, mikor veled van, az gáz lenne, de így elfogadható.

2018. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mivel közben beszélgetek vele, és látom, hogy valamit nagyon néz, nyilván én is odakapom a tekintetem.
2018. ápr. 16. 19:36
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Saját magadat stresszeled, teljesen feleslegesen.
2018. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Még azt is el tudom képzelni, hogy direkt csinálja.

Volt olyan párom, aki imádott fürdőzni az érzésben, hogy féltékeny vagyok. Olyankor érezte magát fontosnak és olyankor bizonyosodott meg róla, hogy szeretem. Dinka volt :D

2018. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%

Jól van, most már kisírtad magad, remélem felfogtad a többiek válaszát, úgyhogy most már mehetsz aludni.


Tanulság: bolhából csinálsz elefántot.

És nyilván nem azért mondja rád a párod, hogy szép vagy, hogy aztán este megd..ghasson téged, hanem azért mondja, mert így is gondolja.

Veled van, téged szeret, a többi mellékes.


Aki sportol és edz, annak már eleve nem lehet átlagos alkata, mert az átlagos alkat nem sportosan izmos! Erről csak ennyit.

2018. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem a kisírás volt a cél, csak véleményeket kértem. Jártam már úgy egy ilyen "nézelődős" exbarátommaé, hogy egy idő után meg is csalt, azóta fogom fel úgy ezt a dolgot rossz ómennek.
2018. ápr. 16. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!