Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig észreveszem, hogy végigmér más nőket. Rossz előjel?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de mindig is észrevettem, amikor együtt sétáltunk, és eljött mellettünk egy szép nő, vagy állt mellettünk stb, hogy mindig követi a tekintetével, oda-oda pillantgat. Mindezt nem feltűnően, de én nyilván észreveszem. Nekem is mindig mondja, hogy milyen szép vagyok és mennyire szeret, de ez teljesen elveszi az önbizalmamat, mert én sokkal szebbnek látom magamtól ezeket a nőket, akiket végigmér. Másban egyébként nem tudnék róla rosszat mondani. Lehet egy férfi szerelmes, ha más nőket is így észrevesz a barátnője mellett?
2018. ápr. 16. 18:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Pedig nem mindenki fog megcsalni, aki ránéz másokra.


Megkérdezhetem, hogy akkor mit érzel, ha látod a párodat egy ellenkező nemű emberrel beszélgetni?

2018. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Az asszonnyal együtt méregetjük az ellenkező nemet. :D Néha egészen komikus, ahogy szájtátva nézünk meg egy -egy szinte már tökéletes női feneket, vagy ahogy elismerően bólintok a szembejövő, bőrdzsekis, nagyon laza csávóra.

Nem kell emiatt féltékenykedni, csak keresi hogy kivel csalhatna meg. :)

2018. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ha csak beszélgetésről van szó, nem érzek semmit, semmi bajom vele. Nő barátai is vannak, velük találkozik sokszor kettesben is, azzal semmi problémám. Akkor lenne, ha valakivel szinte izzana köztük a levegő.
2018. ápr. 16. 20:29
 24/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha vicc volt, akkor haha, ha viszont te azt keresed a nézelődés közben, akkor gratulálok..
2018. ápr. 16. 20:30
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem a tudattal, hogy lát, megnéz más nőket semmi bajom. De ezt tegye úgy, hogy ne lássam. Mivel szerintem udvariatlan, tapintatlan dolog ilyen helyzetbe hozni a párod. Én is felhívom a figyelmet rá ha valami extrém látvány várható- elemeztünk nőket is együtt. De ez egy közös játék, míg a kérdésben felvetett probléma taplóság. Hozzáteszem az én kapcsolataimban nem nézték feltűnően a nőket a kerveseim. Azért is mert elvártam, és azért is mert értelmesek voltak. Nem tudnék olyan férfivel kapcsolatot fenntartani aki mellettem bámulja a csajokat. Nézze amikor nem vagyok ott- vagy úgy,hogy nem tűnik fel nekem. Ha észreveszem az már feltűnő bámulás a számomra. Én egyébként azt sem szeretem ha valaki a barátnője/felesége kezét fogva sandít felém. Tehát minden szituációban visszataszítónak érzem a jelenséget.
2018. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!