Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, ha erzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha erzem, hogy a baratom szakitani akar velem, de o azt mondja, hogy nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Most elutazott egy hetre, ezert nem tudunk talalkozni, de erzem a viselkedesen, hogy szakitani akar velem, en viszont nem tudom elviselni ezt az allapotot. Felhivtam telefonon, es mondtam neki, hogy ha mondani akarna nekem valamit eloben (ezzel utalva a szakitasra), inkabb mondja telefonon, mert tul stresszes vagyok amugy is, es inkabb most akarom tudni. Erre azt mondja, nincs semmi mondanivaloja, de tovabbra is ugyanolyan furcsan es tavolsagtartoan viselkedik. Ti mit csinalnatok a helyemben?
2018. ápr. 18. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet kell neki egy kis idő, amíg lenyugszik. Szerintem ne erőszakoskodj vele és ne követelőzz. Próbálj lenyugodni egy kicsit.
2018. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagyok? Nagy a korkülönbség köztetek? Ez sem mindegy a kommunikációt tekinve, ezért s kérezem.
2018. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, MIVEL bántottad ám meg.
2018. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!