Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne, mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél éves kapcsolatom. A barátnőm 18 éves és én sajnos délutántól hajnali 1ig dolgozom. Az történt, hogy van egy másik srác aki 20 éves és a barátnőmmel naphosszat beszélnek. Már akkor elkezdik mikor a barátnőm felkel reggel a suli előtt. Illetve mikor hazaér míg el nem alszik... A srác bevalotta neki, hogy beleszeretett. Változás nem történt a részéről ugyanúgy beszélnek az óta is, de engem nagyon zavar, amit szóvá is tettem a barátnőmnek. Pár óra beszélgetés a részéről nem zavarna de ne egész nap... Plusz ittvan neki az érettségi is de tanulás helyett a sráccal beszél, mikrofonnal beszélnek de az utóbbi hetekben videócsetelnek... Vélemények? Nektek, higy esne, mit csinálnátok a helyemben? Ill. Tanácsot is elfogadok. Előre is köszönöm.

2018. máj. 1. 18:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
77%
egyelore csak videochatelnek...
2018. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Eleve nem élnék együtt egy iskolába járó 18 éves lánykával, akinek még a szülei mellett lenne a helye.
2018. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Van egy tippem. A monogramja Sz. M.?
2018. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem az a monogramja.
2018. máj. 1. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak mert a nyáron volt dolgom ilyennel, itt is hasonló a szitu. A csávó robotol, a csaj játssza az eszét, aztán kiderül, hogy csak nincs rá ideje a csávójának, de a csaj el nem hagyná, mert igazából mindent megkap, kényelmes neki. A helyedben komám kikapnám a netet a falból, aztán nem lenne netezés, míg meg nincs ez beszélve. Természetesen igyekeznék a kedvében járni, de nem engedném ezt neki.
2018. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
96%

Vagy azért beszél vele ennyit mert nem csak a csávónak jön be hanem a barátnődnek is a csávó. Csak nálad van anyagi biztonság nyílvàn nem tud odaköltözni. Én ha nekem lenne párom biztos neki írnék egésznap. És nem egy másik pasinak éjjel nappal, pláne úgy hogy már szóvá is tetted neki.


Szerintem kiszeretet belőled bármit is mondjon.

2018. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
79%
Én beszélnék vele és ultimátumot adnék neki hogy komolyan vegye ezt az egészet. Akkor ha szeret magába száll egy kicsit, belátja H igazad van és változtat. Ha nem szeret ne tesz erőfeszítés.
2018. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
20/L
2018. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon keveset tudunk beszélni. a Munkámból kifolyólag. Mert mikor végez a sulival és mielőtt megyek dolgozni akkor beszélünk egy órát. Aztán csak egy fél órás ebédszünetben tudunk még egy kicsit beszélni... Mire hazaérek addigra már alszik. De ez is csak mostanában... egy hete-10 napja... előtte megvárt és aludt délután hogy munka után tudjunk még beszélni. Azt mondja nem a srác miatt nem vár már meg, illetve másért nem alszik délután.
2018. máj. 1. 19:30
 10/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
58%
Én nem hinnék neki. Nem egy ilyet láttam már.
2018. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!