Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne, mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél éves kapcsolatom. A barátnőm 18 éves és én sajnos délutántól hajnali 1ig dolgozom. Az történt, hogy van egy másik srác aki 20 éves és a barátnőmmel naphosszat beszélnek. Már akkor elkezdik mikor a barátnőm felkel reggel a suli előtt. Illetve mikor hazaér míg el nem alszik... A srác bevalotta neki, hogy beleszeretett. Változás nem történt a részéről ugyanúgy beszélnek az óta is, de engem nagyon zavar, amit szóvá is tettem a barátnőmnek. Pár óra beszélgetés a részéről nem zavarna de ne egész nap... Plusz ittvan neki az érettségi is de tanulás helyett a sráccal beszél, mikrofonnal beszélnek de az utóbbi hetekben videócsetelnek... Vélemények? Nektek, higy esne, mit csinálnátok a helyemben? Ill. Tanácsot is elfogadok. Előre is köszönöm.

2018. máj. 1. 18:14
1 2
 11/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
48%
Fogadni mernék hogy az üzeneteket nem merné megmutatni. Tuti kiakadtak meg meg hepciáskodna.
2018. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
29%
Tuti kiakadna meg hepciáskodna.*
2018. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
B_sznám ki az ilyen nőt mint macskát szarni.
2018. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Màr nem szeret tèged, de megvàrja amìg kiismeri a màsikat ès tuti lesz az új kapcsolat, aztàn szakît. Ha mègsem lesz tuti, akkor uagyanez lesz màssal, ami majd tuti lesz ès akkor dob. Búcsúzz el most.
2018. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát figyelj, szerintem nem olyan bonyolult vagy meglepő a dolog... A barátnőd 18 éves, iskolába jár és tanul. Te gondolom idősebb vagy nála, dolgozol. Tök más élethelyzetben, életszakaszban vagytok, máson jár az agyatok és más-más dolgok fontosak stb. Valamint ő reggel elmegy iskolába, délután hazajön, te pedig délután mész dolgozni és éjjel jössz haza...Alig van időtök egymásra, max. az az egy-két óra reggel, este, ebédszünetben, ha sikerül összehozni, illetve gondolom a hétvégék. Én egyáltalán nem tartom meglepőnek azt, hogy egy ilyen kapcsolatban más társaságát keresi.... Persze, nem aza megoldás, hogy kihasznál vagy megcsal stb., de lehetséges, hogy még ő sem tisztázta magában a dolgokat és ő sem tudja, hogy mit akar. Ezt meg kell beszélni, üljetek le egymással és beszéljétek meg a problémáitokat, mert szerintem nem csak neked van gondod ezzel a kapcsolattal, hanem neki is.
2018. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem akkarta megmutatni, míg aludt elolvastam... De a jelszavait nem tudom. Egy időben az sem volt tabú, de mivel "kutakodtam" máskor is ezért már ki vagyok tiltva.
2018. máj. 2. 03:12
 17/18 (:Puszedli :) ***** válasza:
65%
Szerintem zárd le te ezt a kapcsolatot. Ne várd meg még ő szakít. Így csak magadnak ártasz ha nem lépsz ki időben.
2018. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Természetesen nem lenne a csaj a szivem csücske de őt is meglehet érteni .Sajnos nem tudtok sokat kommunikàlni ő neki meg kell vki akivel beszélgethet neki kevés ez az idő plàne 2 és fél éves kapcsolatnàl.
2018. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!