Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, most terhes vagyok. A párom szüleivel nem jövök ki. Szerintetek igazuk Van?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok a párom 25

Az én családomba van egy

betegség, izomsorvadás

Nem lehet fiú gyermekünk csak lány..

Van egy klinika pesten,

170 ezer forint ami a véremből meg mondja hogy fiú gyerek vagy lány, hogy van valami betegsége vagy nincs.

Debrecenbe is lenne egy ahol magzatvizből vizsgálják ki, de az nagyon veszélyes,

Mi már eldöntőtük a

Párommal, hogy pestre megyünk már idő pontom is van mert nagyon félek debrecenbe menni.

Ma az édesanyja elkezdet orditani hogy az én szüleim elrakjál zsebre azt a 170 ezret, ne menjünk arra a vizsgálatra mert nagyon drága, lehordta mindenek a szüleimet hogy ázok biztatnak meg stb...

És a párom hallgat is rá...

Mit tegyek? Igazuk Van?


2018. máj. 6. 22:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván roma.
2018. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Azért mert valaki roma vagy magyar a magyarok is megcsinálják ugyan ezt a mocskos anyósok mind ugyan ez...

Egyépkent már azt akarja hogy költöztek oda nálunk bocsánatost kert...

És azt mondta hogy költözek oda hogy ne költsön a fia fuvara hogy ide oda visz haza oda náluk hanem hazra gyujtse...

Nem értem én már ezt az egeszet

2018. máj. 7. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!