Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, most terhes vagyok. A párom szüleivel nem jövök ki. Szerintetek igazuk Van?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok a párom 25

Az én családomba van egy

betegség, izomsorvadás

Nem lehet fiú gyermekünk csak lány..

Van egy klinika pesten,

170 ezer forint ami a véremből meg mondja hogy fiú gyerek vagy lány, hogy van valami betegsége vagy nincs.

Debrecenbe is lenne egy ahol magzatvizből vizsgálják ki, de az nagyon veszélyes,

Mi már eldöntőtük a

Párommal, hogy pestre megyünk már idő pontom is van mert nagyon félek debrecenbe menni.

Ma az édesanyja elkezdet orditani hogy az én szüleim elrakjál zsebre azt a 170 ezret, ne menjünk arra a vizsgálatra mert nagyon drága, lehordta mindenek a szüleimet hogy ázok biztatnak meg stb...

És a párom hallgat is rá...

Mit tegyek? Igazuk Van?


2018. máj. 6. 22:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Debrecenbe mitől félsz?
2018. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nekem nincs de a párom vállalkozó.....

De az anyja pénzéhes mindenbe bele szól...

Aki nem tudja ne okoskodjon már annyit

2018. máj. 6. 22:35
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem elég a prenatest? Az is megmondja ugyanazokat... illetve minek pestre menni? Nifty-t csinálnak debrecenben is.
2018. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha a párod ilyen puha pöts,én is búcsút intenék neki,ahogy Achillesz javasolta.


Ha nem ő fizeti,mit pampog az anyós?

2018. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha a párod felnőtt, a szüleitől anyagilag független, önálló férfi, és mégsem áll ki melletted, illetve a közösen meghozott döntésetek mellett egy ilyen jelentőségű kérdésben, akkor szerintem érdemes átgondolnod, hogy mire számíthatsz majd tőle a későbbiekben így, hogy ilyen fiatalon, - feltételezem, hogy még saját jövedelem, nélkül - anyagilag kiszolgáltatott helyzetben akkora felelősséget vállalsz, mint a családalapítás.


Azzal egyértelműen tisztában vagy, hogy ha netalán fiú gyereket várnátok, akkor 100 % eséllyel örökölné ezt a betegséget, vagy csak nagy lenne rá a kockázat, és csak egy genetikai tesztből lehetne kideríteni, hogy érintett-e a magzat?


(Azért kérdezem, mert ha kizárólag a neme határozza meg a sorsát, akkor van olyan teszt, amiből - szintén anyai vérből, kockázatmentesen - sokkal olcsóbban meg tudják állapítani a nemét.


(Pl. a Prena teszt, ami 75.000 Ft.)


Ettől függetlenül nyilván te is érzed, hogy amit leírtál, az alapvetően nem anyagi jellegű probléma, hanem párkapcsolati.

2018. máj. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Én azt gondolom nem keresek hű de sokat, de ha szükség lenne egy 170 ezer forintos vizsgálatra, akkor kifizetném kicsit fogszívva és utána sem párizsin élnénk. Ha nálatok ez családi szintű hisztit generál, akkor az anyagi helyzet nem stabil. Innentől a gyerekvállalás is meggondolatlan döntés, mert egy gyerek kerülhet bármikor ennél is több hirtelen kiadásba.

Plusz sose mennék bele olyan házasságba, ahol az anyós após ennyire ellenséges és manipulálja a gyerekét.


De mondjuk tök mindegy minek írok, szerintem 18 évesen pont lesz.rod, szóval majd megtapasztalod a saját bőrödön, amikor már késő lesz.

2018. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan töröltesd a sértő válaszokat, de azért gondolkodj már el rajta!

Milyen élet vár rátok egy beteg gyerek mellett? Ha 18 évesen temeted el, az neked jobb lesz???

A kedves férjed felfogta, hogy mivel jár egy ilyen gyereket felnevelni?

Kétlem.

Abban az esetben inkább kétszer kifizeti a 170 ezret, hogy biztosra menjen. Egyébként egy 4DUH-n megmondják a 12. héten is, hogy fiú vagy lány, az 8-10 ezer forint.

De gondold már végig, hogy a férjed azt kockáztatja, hogy beteg gyereketek születik. Nem érdekli ez se, csak anyucival ne kelljen szembe menni. Erről is anyósod dönt. Te örökké második nő leszel a férjed életében, az anyja után.

Olyan anyóssal kötöd össze az életed, aki dönt a gyereketekről, 170 ezerért tönkreteszi inkább a gyereke és az unokája életét, és azzal vádolja a családod (te írtad!!!), hogy ők teszik ezt zsebre, nem is vizsgálatra kell.


A férjed mit kockáztat? Legfeljebb kirak, fizet nektek gyerektartást 4 órás vagy minimálbér után. Te maradsz egyedül a gyerekeddel, akár beteg, akár egészséges. Miközben egy zsömlét nem tudsz megvenni magadnak, a gyes ès a családi a fix a bevételed 3 évig, aztán marad a 14 ezer családi.


Az biztos, hogy anyós el fog téged marni, a férjed meg kidob a kedvéért. Még ő is csak egy gyerek, aki az anyja csecsén lóg.


Felnőtt férfi ugyanis rábaxta volna az ajtót anyucira, ha ilyen kijelentéseket tesz, miközben fel se fogja, hogy mit kockáztattok.

2018. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos ha màr az elején belepofazik az anyja akkor mi lessz később!?A pàrod meg hagyja ez itt a probléma forràsa .Az anyja egy önző dög neki azt kellene néznie ami neked jó eleve ha a fiàtol szeretnél gyereket .Ha a párod nem àllitsa le a dràga anyukàt én nem terveznék vele ez nem természetes dolog hogy ossza az észt ràadásul irsnyitja a fiát .Nem lenne egy szabad perced sem ha lessz gyereketek mindenbe belefog pofázni és a pàrod meg csak bologatni fog .
2018. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
Inkább tanultál volna....
2018. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, 0 tapasztalattal, munkaviszonnyal a hátad mögött mire számítasz? Befejezted egyáltalán a gimnáziumot vagy 8 általánossal, 3 év után egy kisgyerekkel a nyakadon szeretnél majd dolgozni a semmire? A "párodnak" vállalkozása van, felnőtt ember, egzisztenciával. Ő eltartja magát és titeket is amíg együtt vagytok, de ha egyedül maradsz akkor mi lesz?

Azzal ne foglalkozz, hogy a "párodnál" és a családjánál adottak az anyagi feltételek, nálad nem azok. Teljesen rá vagy utalva a gyerek apjára és semmi kereseted, semmid nincs. Gondolom ez a szülei baja is és valahol érthető az aggodalmuk.

2018. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!