Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényszerítsek ki találkozót egy lányból?

Figyelt kérdés

szóba sem áll már velem, ha neten keresem, nem reagál, ha csengetek a házuknál, nem jön ki, de muszáj beszélnünk, bizonyos dolgokról!

hogy találkozzak vele, ha nem akar?

ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!

de erre nincs esély, más városban lakunk!

most egész nap lófráljak a városában?

vagy micsoda?


2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
19%
mit erőszakoskodsz?
2010. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:
maradjunk annyiban, hogy nem ezt érdemlem, és igenis vannak kérdésem, amire válaszolnia kell!
2010. jún. 14. 12:30
 3/85 anonim ***** válasza:
16%
?? Nincs otthon egésznap? Telója lemerült/nincs nálla/levan némitva/szar a nete ?? Igen "lófrálj" egésznap a városba.. Ennyit megér 1 csaj nem?!?!?!? ha nem akk keress másikat.. De lehet h csak szimplán nemérdekled Őt :P De ha bennem annyi bátorság lenne mint benned..xD az jólenne >.< Énmég utcán se merek leszólitani 1 csajt xD (mjuk Bnöivel volt..de ott baxtatták a csajt h jöjjön oda hozzám) >.<" >.<" AzótaIs bánom h nem mentem oda hozzá:( Nah m1 ez van:P Neked Sok sikert kivánok^^'
2010. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
Elözö voltam (12:32) Bocsi,.. Annyi kérdésem van még h Te járni akarsz azzal a csajjal v csak beszélni? O.o
2010. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
tökmind1 mit érdemelsz , ha nem akar veled találkozni ,akkor erőszakoskodsz
2010. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
100%

"igenis vannak kérdésem, amire válaszolnia kell!"


Ilyen nincs! A házastársadat nem kényszerítheted semmire nem hogy egy más személyt.

2010. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
78%

akadj már le róla. -.-

nyilván nem érdekled, nem kell erőszakoskodnod f@szfej -.-

én ha a csaj helyében lennék, úgy sz@rnálak le,ahogy vagy :D -.-

2010. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
57%
Te hülye vagy.
2010. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
57%
ne legyél már ennyire gyerekes kedves kérdező, mint egy kis nyafogós kurv@...édes istenem, hagyd a francba
2010. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

12:32 - nem tudom, hogy otthon van-e, vagy sem, netre már nem tolja fel a s*ggét, de ha fel is tolja, nem olvassa a dolgokat... busz/vonat meg nem visz a falujába már este nyolc után..

a gond az, hogy mivel más város, nincs túlságosan közelben. pikk-pakk nem lehet eljutni...

figyelj, ha csengetek, ki sem nyitja az ajtót, szülei meg letagadják, hogy otthon van, apjával balhéztam, és már meg van lengetve a rendőrség ügye is...

naná, hogy megér, de nem járkálhatok az utcán egész nap, és azért nem kis város, honnan tudjam, hogy hol van...

12:34 - hát akkor erőszakoskodok, lesz*rom, tényleg. megérdemlem ennyi idő után, hogy elmagyarázza nekem, mit miért csinál...

12:34 - de, kényszeríthetem, mert el kell mondania, miért teszi ezt velem!

2010. jún. 14. 12:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!