Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényszerítsek ki találkozót egy lányból?

Figyelt kérdés

szóba sem áll már velem, ha neten keresem, nem reagál, ha csengetek a házuknál, nem jön ki, de muszáj beszélnünk, bizonyos dolgokról!

hogy találkozzak vele, ha nem akar?

ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!

de erre nincs esély, más városban lakunk!

most egész nap lófráljak a városában?

vagy micsoda?


2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDD Pszichopata
2010. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
100%

BTK 176/A.§


(1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2010. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%

(3) Aki a zaklatást


a) volt házastársa vagy volt élettársa


b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy sérelmére követi el, az (1)bekezdésben meghatározott esetben két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel, a (2) bekezdéseben meghatározott esetben büntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2010. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2010. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:

12:54 - rossz tanács

12:54 - figyelj, már ezt próbáltam csomószor, képtelen rá! nem érti meg, hogy nekem ez fontos, hogy megmagyarázza, mit miért csinál, mi a baja velem, mégis, mikor nem volt baja velem, és hogy miért nem tud rámszánni időt! ha durva vagyok, vagy erőszakos, az azért van, mert már nem látok más módot, hogy megbeszéljük ezt! ennyire kommunikációra képtelen lánnyal én még nem találkoztam!

12:54 - szerinted nem mondtam már el ezerszer??? nem hoztam egy csomó érvet, hogy hé, ha ezt megtennéd, mindkettőnknek jobb lenne, stb-stb? annyiszor próbáltam már, semmi reagálás, reakció! ha ennyire utál, ha ennyire semmibe néz, akkor meg álljon elém, mondja meg, hogy "b*zdmeg, nem érdekelsz, örökre takarodj", vagy valami... de ezt ne várja már el így tőlem

2010. jún. 14. 13:02
 36/85 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác olyan 18-22 év közötti keménygyerek :DDDDDDD
2010. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 A kérdező kommentje:
13:00 - ez kamukérdés? nem hiszed el, hogy ilyen elhetséges?
2010. jún. 14. 13:03
 38/85 anonim ***** válasza:

kamu

erőszakkal, durva stílusban szerinted akar majd beszélni Veled? adj neki időt.

2010. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem el, hogy egy állítólagos férfi ekkora hülye p*csa lehet.

És ennyire b*szott hülye!!! Nem akar veled beszélni! Olvass a sorok közt! És gondolkozz el, hogy miért nem.

2010. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 A kérdező kommentje:
13:04 - és addig mit tegyek? így nem sokat tudok tenni, csak egész nap töröm a fejem, miért, és hogy javíthatnám ki...
2010. jún. 14. 13:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!