Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényszerítsek ki találkozót egy lányból?

Figyelt kérdés

szóba sem áll már velem, ha neten keresem, nem reagál, ha csengetek a házuknál, nem jön ki, de muszáj beszélnünk, bizonyos dolgokról!

hogy találkozzak vele, ha nem akar?

ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!

de erre nincs esély, más városban lakunk!

most egész nap lófráljak a városában?

vagy micsoda?


2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
Hülyét akarsz csinálni magadból? Remélem elküld a pics@ba :D:D
2010. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
miért mit csinál a csaj ?
2010. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
100%
Fiacskám ide figyelj, nekem 3 évig volt barátnőm, szakítottunk, nem adott magyarázatot, lesz@rtam, mert mivel szakított velem az azt jelenti hogy NEM SZERET. Így semmi közöm már hozzá. Ezt meg kéne értened... ne viselkedj már úgy mint egy kis rib@nc... légy férfi.
2010. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:

12:46 - azt hiszed, érdekel, ha elküld? tojok rá magasról, akkor megszorítom a karját, és addig nem engedem, amíg nem válaszol!

12:48 - hát ez a lényeg - semmit! elvileg haragszik rám, utál, nem olvassa a netes dolgokat, amiket küldök, elzárkózik! de tudni akarom ezekre a választ, hogy miért!

12:48 - barátom, ha a büszkeséged butaságba torkollik, arról én nem tehetek. és azért 3 év az már valami, biztos érezted előszelét. na, én ennek nem, és azt sem tudom, mi most velem a baja!

2010. jún. 14. 12:51
 25/85 anonim ***** válasza:
Miért mit csinál veled a csaj?És hány évesek vagytok?
2010. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
100%

1. Talán elgondolkodhatnál, miért nem akar veled találékozni!?

2.Amire készülsz, azt büntetik! Ugyanis személyes szabadságában nem korlátozhatsz senkit. ( "ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!" )

3.Szerintem szakadj le róla, mielőtt a csengetésre kijön a faterja vagy a bátyja a haverjaival és jól pofán vág! (Ha az én lányomat zaklatná így valaki, tutira kihozná a pitbull a férjemből, azt jól agyonverné...)

4. Senki és semmi nem ér annyit, hogy így megalázzd magad!Mert aztán csak őt fogok még azért is utálni, hogy így kuncsorogtál. Hagyd a fenébe!

2010. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
78%

Na jó, ez a hülyegyerek reménytelen... adok tanácsot:


Menj el a lányhoz a városba, hálózsákkal feküdj le a küszöbre, mikor kijön és elakar küldeni a rákba, fogd meg a karját szorongasd mint valami pszichopata, aztán ha még erre sem válaszol akkor vágd pofán, üvöltözz vele, hogy márpedig te magyarázatot akarsz, mert te nem nyugszol bele, és sírsz egész nap. Remélem kijön a faterja és úgy pofánvág hogy seggre ülsz :DDDDDDD Remélem segítettem.

2010. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:

Megértem ha válaszokat vársz és ennyit biztosan meg is érdemelsz, főleg ha ő volt az aki kiszúrt veled. Szerintem ülj a házuk kapujába, de úgy, hogy ne lásson, mert akkor nem jön ki. Vagy várd meg valahol, amerre gyakran szokott járni. Aztán magyarázd el neki finoman, kedvesen, úriember módjára, hogy csak választ szeretnél pár kérdésre és ha válaszol békén hagyod. Ne légy vele erőszakos, vagy durva. Ha ekkor sem áll veled szóba, akkor egy hülye p.csa.

Ennyi.

Vagy pedig felejtsd el.

2010. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én nem akarok ellened lenni, de előbb nézz magadba,aztán nézhetsz a lányba! Mond meg neki, hogy meglehet nyugisan is beszélni, ha engedné.

2010. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 A kérdező kommentje:

12:51 - van 6 év közöttünk, legyen ennyi elég!

hát ez az, semmit! nem válaszol, nem reagál, de elvileg sír miattam, meg ilyesmi! most hogy tudjam meg, mi a baja?

12:51 - 1.gondolkodtam, tényleg, és annyira durvát nem tettem, hogy ezt kellene tennie. én egy elég szenvedélyes gyerek vagyok, de nem rosszindulatú és primitív... nem értem!

2. hát akkor büntessenek meg! jobb inkább magyarázt nélkül szenvedni? ugye, hogy nem...

3. figyelj, szeretem annyira a lányt, és ér nekem annyit, hogy ha az apját kell eltávolítanom, megteszem (nem megölöm, semmi ilyen, de ha nekemjön, megvédem magam, és addig ott maradok, amíg megérttetem vele - beszélnünk kell..)

4. nem kuncsorgás ez, hanem magyarázatkérés! a tököm kivan már vele, aludni sem tudok normálisan így!

2010. jún. 14. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!