Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényszerítsek ki találkozót egy lányból?

Figyelt kérdés

szóba sem áll már velem, ha neten keresem, nem reagál, ha csengetek a házuknál, nem jön ki, de muszáj beszélnünk, bizonyos dolgokról!

hogy találkozzak vele, ha nem akar?

ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!

de erre nincs esély, más városban lakunk!

most egész nap lófráljak a városában?

vagy micsoda?


2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 A kérdező kommentje:

13:11 - ha idegbajos vagyok, azért vagyok idegbajos, mert idegesít a helyzet. dehogy szakított, vagyis, ez bonyolult. tök mindegy, mondja a szemembe a dolgokat, akkor más lenne, én utálom a susmust.

13:12 - igen, hasonló a helyzet, de a szex téma már csak azért is nem volt, mert még senkivel nem volt a lány... lenne más lány, már vagy ötöt küldtem el, mert nem megy, amíg rá gondolok, ez a baj..

2010. jún. 14. 13:17
 52/85 A kérdező kommentje:
13:16 - ólmot kellett volna reggelizned, de komolyan.
2010. jún. 14. 13:18
 53/85 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha tényleg nincs egyetlen kommunikációra képes ember sem a környezetében, és ő sem akar beszélni veled, akkor kb. 2 lehetőséged van:

1. Erőszakot alkalmazol: lehet, hogy bejön, de én nem tenném a helyedben

2. Vársz pár hónapot, amíg mindketten lehiggadtok, és ha még mindig érdekel, megpróbálsz beszélni vele akkor. Szerintem idővel, ha nem érzi, hogy kényszerítve van, hogy üldözöd, akkor talán megnyílik előtted. Sőt az sem kizárt, hogy ő fog keresni téged. (bár ez nem tudom mennyire valószínű a te esetedben)

2010. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
Lehet nekem ólmot kellett volna reggeliznem, de neked meg egy pszichológus nem ártana.
2010. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
nem megy másképp, el kell felejteni
2010. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
Egy igazi gyökér vagy, kattanj le a csajról.
2010. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:

13:20 - vannak, csak az a helyzet, hogy ki akarnak maradni az egészből, én mást modnok, a lány mást mond, nem tudják, kinek higgyenek, ezért inkább kimaradnak belőle, és dühítő.

1. egyszer már bevált, hogy nem hagytam, hogy elmenjen, de csak azért, mert egyik haverjának elege lett az egészből... akkor volt egy kis pozitív változás... csak most ugye vége a sulinak, nehezebb ezt megoldani...

2. az jó lenne, csak ilyenben nem bízom. ismerem a lányt, nem igazán szeret küzdeni, olyan "na hát majd lesz valahogy, ha a sors akarja" lány, nem sok erő van benne, ebben a tekintetben...

2010. jún. 14. 13:26
 58/85 A kérdező kommentje:

13:21 - az lenne a vége, hogy a pszichológus hívná a lányt, hogy beszéljen velem.

13:22 - nem jó megoldás.

13:24 - kár a karakterért.

2010. jún. 14. 13:27
 59/85 anonim ***** válasza:

13:22 - nem jó megoldás.


oké induljunk el ezen a vonalon. Te nem felejted el őt, akkor egész hátralévő életedben zaklatni fogod? Szerinted ez normális dolog?

2010. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:

Szerintem a pszichológus a rendőrséget hívná, nem a lányt:D

Ám megerőszakolni nem akarod esetleg? Vagy ha már a pszichológusnál jársz kérd meg, hogy majd fogja le neked...

2010. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!