Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényszerítsek ki találkozót egy lányból?

Figyelt kérdés

szóba sem áll már velem, ha neten keresem, nem reagál, ha csengetek a házuknál, nem jön ki, de muszáj beszélnünk, bizonyos dolgokról!

hogy találkozzak vele, ha nem akar?

ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!

de erre nincs esély, más városban lakunk!

most egész nap lófráljak a városában?

vagy micsoda?


2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 A kérdező kommentje:

13:36 - az a gond, hogy kapásból lejönne neki, hogy én vagyok az, kevés ilyen "hárdkór" udvarlója van, általában bepróbálkoznak nála, aztán 2 hét után már mennek is tovább, én vagyok az egyetlen... névtelenül már küldtem valamit a sulijába, egyből rájött, hogy én vagyok, és dobta a kukába az egészet...

13:36 - naná, hogy felidegeltm magam, pár napja dühöngök elég keményen, pedig általában nehezen lehet kihozni a sodromból...

13:42 - nem azt akarom, hogy szeressen, azt akarom, hogy a legapróbb részletig kivesézzük a dolgokat.

2010. jún. 14. 13:45
 72/85 anonim ***** válasza:
D mit kell kivesézni b-aszd már meg ?Kicsi a p.öcsöd és nagy a fejed, idegesítő vagy és debill, na meg enyhén pszichopata. Kiveséztük...most jobban érzed magad ?
2010. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
Akkor postán küldd el a levelet a nevére, feladó nélkül. Akkor biztosan kibontja és ha kibontotta, akkor talán el is olvassa. Vagy a másik lehetőség, amit már írtam, hogy szünetelteted a dolgot egy pár hónapig. Esetleg pár hónap múlva írsz egy levelet.
2010. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 A kérdező kommentje:

13:52 - jó, hogy ilyen kemény önkritikával bírsz magaddal szemben, de most nem önelemzést kértem, magadról, fosfaló testvérem

13:53 - lehet ez a feladó nélküli dolog beválik

2010. jún. 14. 14:10
 75/85 anonim ***** válasza:

nah megvagy te cyberpöts:) http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ezt is te írtad hát csak gratulálni tudok:P ilyen se*gfej béna lúzer gyerekkel még nem találkoztam még te:D komolyan mondom csak azért is megkeresem a csajt és összejövök vele és majd a szemed előtt fogok vele smárolni;) már előre várom:) a legjobb tanácsom sztem mindenki nevében hogy IP alapján tiltsanak le téged innen menyivel jobb lenne és sztem szublimálódj fel.


17/F majdnem 18

2010. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:

jah és azthiszem én leszek a következő kedves kérdező aki letiltat:) mivel te azokat akik tanácsokat adnak csak szidod a saját fejed után mész akor ugorjál a kútba 1 világnak jobblessz


17/F majdnem 18

2010. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Írd meg neki e-mailben, amit mondanál.
2010. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
ez nagyon gááááz :-D
2010. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de tényleg orvosi eset vagy...
2010. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
Tudod mi a legviccesebb kérdező?Hogy már nem tudom azt se elképzelni, hogy ez kamu és ez így nagyon szánalmas xD
2010. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!