Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényszerítsek ki találkozót egy lányból?

Figyelt kérdés

szóba sem áll már velem, ha neten keresem, nem reagál, ha csengetek a házuknál, nem jön ki, de muszáj beszélnünk, bizonyos dolgokról!

hogy találkozzak vele, ha nem akar?

ha utcán meglátnám, úgy könnyű lenne, nem engedném el!

de erre nincs esély, más városban lakunk!

most egész nap lófráljak a városában?

vagy micsoda?


2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:

13:30 - nem, de jó lenne dűlőre jutni, nem? azaz, ne várja már el, hogy magyarázat nélkül eltűnik. nekem azért ennél többet jelent ő is, meg ez az egész dolog.

13:30 - hülyeség...

2010. jún. 14. 13:32
 62/85 anonim ***** válasza:

13:30 - nem, de jó lenne dűlőre jutni, nem? azaz, ne várja már el, hogy magyarázat nélkül eltűnik. nekem azért ennél többet jelent ő is, meg ez az egész dolog.


Neked többet jelent, viszont te neki semmit nem jelentesz ezek szerint. Ezt nehéz megérteni? Ha most nem juttok dűlőre, meddig fogsz őrjöngeni?

2010. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:
13:33 - amíg meg nem oldódik. ha kell, az egész nyáron csinálom ezt.
2010. jún. 14. 13:35
 64/85 anonim ***** válasza:
Meg különben is mit várnál ettől a beszélgetéstől? Ha elküldene a rák f@szára nyugodtabb lennél és békén hagynád? Ha teszem azt egy ilyen indokkal állna elő: "hagyj békén, nem szeretlek, másra vágyom, ennyi az egész. Szia" akkor beletörődnél?
2010. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez van! A következetesség és a logika csírája is hiányzik a nőkből. Ezért csinálja ezt veled.
2010. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megértelek haver. De ebből így már tényleg nem fog semmi jó kisülni.

Mivel semmi lehetőséged nincs, hogy beszél vele, ezért talán írnod kéne egy feladó nélküli levelet neki. Ebben kérj elnézést tőle azért, amit tettél, vagy ha ez nem egyértelmű, akkor kérj elnézést az eddigi zaklatásokért.

A levelet dobd be a postaládájukba és a lány neve legyen rajta.


Ez után pedig hagynod kell. Tudom, hogy nagyon nehéz a bizonytalanságban élni, de el kell fogadnod, sőt el kell engedned őt. Hidd el, hogy a görcsös akarásoddal nem jutsz semmi jóra.


Nem minden lány képes válaszolni, megmagyarázni vagy éppen annyit mondani : "takarodj a fenébe".

Attól, amiket csinálsz a lány ezután már el kezdett félni is tőled. Ha tényleg szereted vagy szeretted, akkor ne okozz neki ezzel fájdalmat, még akkor se ha ez a helyzet neked is ugyan úgy fáj.

Kérlek lépj túl rajta a saját erődből.


23/F

2010. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

szerintem az erőszaknak semmi értelme.. azzal aztán biztos h nem érsz célt.. sztem nézz magadba, és agyalj h mi lehetett amivel megbántottad.. ha találtál valami, akkor írj neki valami bünbánó levelet.. sztem ennyi a max amit tehetsz..

amugy végigolvastam.. nagyon felidegelted magd.. ilyen állapotban semmit se kezdj a csajjal.. abból max verekedés lenne

2010. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:

13:35 - talán, bár akkor is meg kellene indokolnia, miért? ha már rajongott értem, akkor mi ez a tetves nagy változás? érted? én sosem csinálnám ezt, vagy csináltam volna ezt, ha nem lett volna a dolog kölcsönös

13:35 - és jobb neki vergődni? mármint, ha én most emiatt keresem?

2010. jún. 14. 13:37
 69/85 anonim ***** válasza:
Ez a levél dolog sztem nem rossz ötlet.
2010. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:

"talán, bár akkor is meg kellene indokolnia, miért? ha már rajongott értem, akkor mi ez a tetves nagy változás? érted? én sosem csinálnám ezt, vagy csináltam volna ezt, ha nem lett volna a dolog kölcsönös"


Basszus már... ez lesz az utolsó írásom. Fiam, értsd meg, ha elmúlik valami azt nem lehet megindokolni! Ha valaki rajong érted, és elmúlik a szerelem, azt nem lehet megindokolni!!! Az csak megtörténik b@szki! Nem tehet róla ha kiszeretett belőled! Ezen nem lehet mit megmagyarázni! Ha meg talált valakit a közelében, aki megtetszett neki, azon sem kell semmit megmagyaráznia neked! Nem hiába szakított veled! Másra vágyik, 100% hogy vagy elmúlt a szerelem, vagy nem is volt! Ezen nem lehet mit megmagyarázni értsd már meg! Ha a fejed tetejére állsz akkor sem fogja azt mondani, hogy megbánta, veled akar lenni mégis, imád szeret. Jobb lenne ha hazudna?! Istenem, nőj már fel kérlek! Nem lehet zsarolni a másikat! Nem lehet szerelmet kikényszeríteni! Nem lehet megmagyarázni olyan dolgokat amikről nem tehet hogy bekövetkezett! A francba már...

2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!