Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megbántottam a barátom és nem reagál most semmire?

Figyelt kérdés

Nem válaszol, nem ír, semmi. Bocsánatot kértem (igazából jogosan dühödtem be, de nem jól kommunikáltam valóban).


Igazából ez hogy nem tud megbocsátani nagyon nem jó tulajdonság...nem csak nekem, senkinek. Van olyan barátja akivel egy béna félreértés miatt nem beszél...kicsit lehetne megértőbb.


Mit tegyek? Most egy pár napig nem leszek itthon más okból kifolyólag, nem tudunk majd találkozni. Lenyugszik? Ha szeretünk valakit meg tudunk bocsátani?


Tudok még vmit tenni?


2018. máj. 15. 22:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy összekaparsz magadban némi önbecsülést és soha többet nem beszélsz ezzel az alakkal. Teljesen egyértelmű a viselkedéséből, hogy mennyire leszar téged, akármit is pofázik, ez az alak egyáltalán nem szeret téged, sőt. Még te kérnél bocsánatot egy kb. jelentéktelen beszólásért, amikor ő a hisztis pötsch, aki lazán cserben hagy, amikor szökséged van rá? Komolyan ez kell neked? Na ne már..
2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tulajdonképpen ő bántott meg téged, magasról letojta, sőt meg ki is nevetett, hogy mérges vagy....ezek utan visszavágtál, amire meg ő sértődött meg úgy, hogy már nem is keres.... Szoval ő nevetve átgázolhat a lelki világodon?

A barátoddal nagy bajok vannak fejben, ugye tudod? Ez abszolút nem normális viselkedés. Eszedbe ne jusson keresni őt, és futni utána. Legyen önbecsülésed, az ő taplósága miatt van az egész.

2018. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz bármit is helyreállítani?


Ez az ember egy nagyra nőtt ovis, aki gyakorlatilag bármin és bármikor képes megsértődni.


Szuper, hogy tervezel vele közös jövőt, mire? Jó lesz neked állandó bizonytalanságban élni, hogy mit mondhatsz, mit nem, mert jaj, felkapja a vizet, aztán durci.


Plusz nemrég volt itt egy kérdés, hogy a férj a saját gyerekéhez! nem szólt már 4. napja, mert az valamivel "megbántotta" (ovis), és a feleség írt, hogy mi a francot csináljon.


Mostohaanyám ha olyanja van a fiát ignorálja akár hetekig, mert kommunikáció helyett duzzog.


Hagyd el ezt az embert, komolyan mondom, csak meg fogja keseríteni az életed.

2018. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igazat adok nektek. De tényleg szeret, nem onnan tudom h mondja, hanem amiket azért tesz h boldognak lásson. Mindent úgy alakít az életében, szexben is mindent. Viszont borzasztóan büszke, ő egész máshogy kezeli a veszekedéseinket mint én, sokkal komolyabban vesz mindent amit én mondok neki, a dicséretet is, a szidást is. Egyáltalán nem tud mit kezdeni vele és azt hiszi hogy ha rákiabálok akkor már nem szeretem. Ő sem kiabál rám soha..azért én is hibáztam, türelmesebbnek kellene lennem, azért ordítottam rá mert szex után mikor még magamhoz se tértem, kiugrott, lezuhanyzott és beült filmezni. Mintha mi se történt volna, pedig láttam mit élt át....kértem h jöjjön és öleljen meg még egy percet, de jaaj nem mert már lezuhanyzott!!! Ezt mondta a szemét hogy nem ölel meg mert már lezuhanyzott. Mintha minimum leprás lennék. Erre ordítottam rá egy rondát...erre nem szól hozzám. Még csak el sem olvasta amit tegnap a veszekedés után írtam...
2018. máj. 16. 17:53
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nagyon szeret, ha arra se képes, hogy odabújjon hozzád... meg arra, hogy válaszoljon az üzenetedre... hagyjuk már. Biztosan nehèz elfogadni, de ez a pasi NEM SZERET téged.
2018. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Megsértődött, a lelkébe gázoltam...az odabújás tényleg gáz. Mindig bújik, ő is igényli.
2018. máj. 16. 18:21
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyébként igazatok van, nem írok neki...felesleges, úgyse olvassa el. De mire jó ez h megkeményíti ennyire a szívét. Ő jobban szenved mint én, minden veszekedés után.
2018. máj. 16. 18:33
 18/20 A kérdező kommentje:
Másik: nekem az nem szakítás h nem beszélek egyik napról a másikra a párommal, ez a legundibb az egészben. Mondja ki egyenesen, azzal tudok mit kezdeni, de így csak megy a szenvedés, ez meg nem az én asztalom. Szomorú is vagyok, de inkább csak unom...
2018. máj. 16. 18:42
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne türelmesnek lenned? Alapszabály, úgy viselkedjünk a másikkal, ahogy szeretnénk, hogy velünk viselkedjenek. Ha ő feléd igy viselkedik, ő megbánthat, akkor ne csodálkozzon, hogy visszapattan rá. Játszhatja a sértődöttet, csak tök felesleges. Senkit nem érdekel, hogy ő "más", mert neki baromi érzékeny a lelki világa. Akkor se engedjen magának meg olyat, ami felé szemben már "halálos bűn".

Gondolj bele kerdező, még számtalan ilyen kis "nevetséges" nézeteltérésetek lesz (már ha együtt maradtok), és akkor mindig el lesz ez játszva, hogy most ő a nagy áldozat? És mindig neked kell meghúznod magad mert rá kell tekintettel lenni? Hagyjuk már. Ebből minden lesz csak nem egy normális, boldog párkapcsolat.

Szabj magadnak egy határidőt, mondjuk pár nap, amíg újra otthon leszel. Ha addig nem keres, onnantól kezdve úgy veszed, hogy vége és továbblépsz. Ennyi. Jobban is jársz.


Meg mindig csak pislogok ezen az összeveszésen is. Miért ugrott ki egyből zuhanyozni? Mintha mocskos lennél amit egyből le kell mosni...mintha valami hivatásosnál járt volna es nem a szerelmével lett volna. Hát nem tudom, ez szerintem is tök sértő volt.

2018. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg magát tényleg jobban szereti mint engem...
2018. máj. 17. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!