Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok elvárná tőletek, hogy tudjatok főzni, és tegyetek elé különféle ételeket? Otthagynátok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 03:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

39-es, azzal semmi baj, ha tudsz, csinálod, és elvárod. De Jaguar csak besegít meg amúgy nem érdekli, nem tud.


Akik szerint ez elfogadható egy pasitól, egy nőtől miért nem?


Csak emberekként gondoljunk mindenkire. Ha van olyan ruhám, amit kézzel kell mosni, akkor kimosom kézzel. Nem azt mondom, hogy nincs hozzá kedvem, keresek egy pasit, hogy kimossa ezeket kézzel.

2018. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

"De akkor miért baj, hogyha mi is elvárjuk ugyanezt tőletek?" - Azzal van baj, ha a kiszolgálást is elvárjátok, a kérdés pedig erre utal, idézem: "és tegyetek elé különféle ételeket"


Ez óvoda.


Egy felnőtt embertől elvárom, hogy el tudja látni magát önállóan, ebbe a főzés is beletartozik, mert én is képes vagyok rá és megcsinálom. Előfordul, hogy nem, mert annyira elfáradok, hogy nincs energiám még nekiállni, de akkor sem esek kétségbe másnap a munkában, mert én például kapok SZÉP kártyára pénzt béren kívüli juttatásként, és olyankor kimegyek a munkahelyemhez közeli valamelyik kifőzdébe, ahol elfogadják ezt a fizetési eszközt, rendes főtt étel (elég bőséges a választék), nem gyorskaja, és ott veszek valamit.

2018. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
90%

#39 "De akkor miért baj, hogyha mi is elvárjuk ugyanezt tőletek?"


Mert a női válaszolók általában úgy szokták megfogalmazni ezt az elvárást, hogy rajtuk kívül a férfi IS tudjon. A férfi válaszolók ellenben általában a női kötelességet szokták kidomborítani. Az egyoldalúság szokta zavarni a nőket.

2018. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
4%

"De Jaguar csak besegít meg amúgy nem érdekli, nem tud."

A besegítés nem számít? Hagymát vágni vagy kolbászt karikázni mindenki tud, az elméletet pedig elég, ha kettejük közül egy tudja.


"Mert a női válaszolók általában úgy szokták megfogalmazni ezt az elvárást, hogy rajtuk kívül a férfi IS tudjon."

A mai fiatal nők többsége nem tud főzni, mégis elvárják.

2018. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

"A mai fiatal nők többsége nem tud főzni, mégis elvárják." - Az egy másik kategória, ott a szülők is ludasak, ha valaki ilyenné vált. :-)


De én tudok, akkor ne legyen baj, hogy én is elvárom. Mellesleg a főzés előkészítés is nyilván számít, de onnantól már nem nagy dolog megcsinálni is. Van, ami mellett nem is kell ott állni, csak tudni kell, mikor nézz rá (a piskótánál pl. nem szabad nyitogatni a sütőt és állandóan nézegetni, mert összeesik), van egy kedvenc fűszeres húsom, nemrég kísérleteztem ki, csak befűszerezem, amivel kell, egy napig áll a hűtőben így, aztán a sütőben kisütöm, nem kell mellette állni, csak odateszem, az kb. 2 perc, aztán kiveszem, amikor kész, addig meg mondjuk beülök az internet elé, közben nézem az órát, de beállíthatok időzítőt is, ami csörög, és figyelmeztet, ha elkalandoznék.

2018. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
84%

"A mai fiatal nők többsége nem tud főzni, mégis elvárják."

Én ilyet még nem láttam, úgyhogy remélem nem haragszol, ha bemondásra nem hiszem el, hogy nők tömegei ilyenek. :) Sosem hallottam olyanról, hogy egy főzni nem tudó nő egyáltalán ne akarna megtanulni főzni, ellenben a párjától ezt kifejezetten elvárná.

2018. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

"A mai fiatal nők többsége nem tud főzni, mégis elvárják."


Én nem tudok, és nem várom el.


Pont ezért nem értem Jaguárt, mert 100%-osan átérzem, amit a főzés iránt érez, így mástól sem várom el, hogy főzzön rám. De ő ezt ugyanígy nem tudja megtenni.

2018. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Elég jól főzök, változatosan is, sőt, egzotikus recepteket is szeretek kipróbálni. Ráfoghatjuk, hogy szeretek főzni.

Szóval, nekem nem megerőltető, ha főznöm "kell", heti 4-5 alkalommal meg is teszem.


Az " elvárás" nem zavar ADDIG ameddig nincs nyafogás, hiszti stb abból, ha épp nincs kedvem hozzá és közlöm, hogy ma bizony rendelünk.

Az összes "női" házimunkával így vagyok, szeretem, megcsinálom, rendet, tisztaságot tartok stb. ( gyorsabban és jobban megcsinálom őket, mint a párom) DE, ha épp nincs kedvem pl elmosogatni és úgy marad este, majd abból hiszti van, nos, akkor bizony nem nyúlok hozzá, az ő férfias ujjacskáiról sem esik le az aranygyűrű, ha megcsinálja helyettem ;)

Szóval, nagyon szívesen " kiszolgálom" egészen addig, ameddig alap elvárásnak nem veszi. :)

2018. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!