Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal találkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal találkozni akar az exe. Hogy nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés
Olyanokat írt neki a lány, hogy kínos, de egészen hiányzik neki, meg hogy jó lenne ha találkoznának. Nem értem, mert a barátom és Ő már vagy 4 éve szétmentek, mert a párom megcsalta. Közben a páromnak is, neki is volt más, és mi már lassan 2 éve együtt vagyunk. Úgy tudtam hogy van barátja, lecsekkoltam a közösségi oldalon is, és elvileg együtt vannak, bár ez semmit nem jelent. A párom szívesen találkozna vele, és ebben én sem látok kivetnivalót mert próbálok bízni benne. De ez a hiányzol szöveg azért nekem fura. Megtiltani meg semmiképp sem szeretném a barátomnak, mert nem a tulajdonom.Elvileg pénteken találkoznak és beülnek egy hangulatos kis teázóba. Nem tudom miért, de nagyon félek, csak nem akarom kimutatni, mert a barátom gyűlöli a féltékenykedést.
2018. máj. 29. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

Igazából eltekintek attól a ténytől hogy egy megcsalta az előzőt... Én mondjuk tuti nem jöttem volna össze vele így. Mert bizalom nem lenne részemről.


De ez mindenképp gyanús... Mármint nem beszéltek 4 éve és most hirtelen tali.. Minek is??


Állj a sarkadra és mond meg hogy nem megy sehova vagy téged is vigyen el. Valamiért az az érzésem hogy ha elmegy akkor ott nem beszélgetés fog zajlani.


De az exet se értem mekkora egy buta liba :D megcsalta a pasi és még ő kuncsorog hogy találkozzanak mert hiányzik neki?! Mi a....? Hol van a tartás az emberekből?


Az én barátom mikor megcsalt kitettem azonnal minden gondolkodás nélkül. És ha most esetleg megkeresne szembe röhögnem hogy mégis mit képzel. :D


24N

2018. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány még mindig szereti, te meg próbálj bízni a barátodban - mást nemigen tehetsz.


Még nem láttam párt teázóban dugni.

2018. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 Persze, mert aztán a megcsalás sosem egy ártatlan beszélgetéssel kezdődik. Áááá, nem. :"D (Ironizáltam.)


22/N

2018. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát jah....

Valószinüleg van okod félni.


Se ha összejönnek azt is el kell fogadni.

Ahogy mondtad is ö nem a tulajdonod.

2018. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12es ki mondta hogy teázóba mennek.


A lánynak mondhat bármit aztán véletlen szobán kötnek ki. :D

2018. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!