Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomnak panaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomnak panaszkodott a barátnőm, mit tehetek? 22F

Figyelt kérdés

Fura, tudja, hogy a legjobb barátom, egy busszal jöttek és beszélgettek a megállóban, míg a buszra fel nem szálltak. A drágalátos barátnőm pedig panaszkodott, hogy, amikor az exemmel voltam, negyed annyi ideig, akkor rá költöttem 20.000-et X dologra ajándéknak, rá meg eddig egész évben nem költöttem annyit. Nagyon jól tudja, hogy a tavalyi és a mostani anyagi helyzetem között ég és föld a különbség, most az akkori keresetem felét sem kapom és hitelem is van, tudván tudja, hogy péntekig kell összekaparnom még pár ezret, hogy betudjam fizetni az elmaradásomat, de képes pofátlan módon ilyennel panaszkodni a legjobb barátomnak.. és ezt úgy, hogy tudja, hogy tavaly, mikor több pénzem volt, akkor minden héten elvittem kajálni, kapott csak úgy 1-2x kisebb ajándékokat, karácsonykor, szülinapján stb alkalmakkor pedig nagyobb dolgokat, bár nem került sosem 8-10.000-nél többe, de az exemről is hibásan beszél, hisz az a dolog 5000Ft-ba került, nem 20.000-be, de lényegtelen. Ez baromi rosszul esett és nem tudom vele megbeszélni, mert nem akarom, hogy a barátommal rosszba legyenek. Nem tudom, hogy mit hisz szegény és mire fel beszél így rólam, mert oké, tavaly, ha feltátotta a száját, rögtön megkapott ezt azt, persze a saját pénztárcámhoz mérve (Nem kell nagy dolgokra gondolni, heti 1-2x egy gyros vagy gyorskaja, valami..) de ez most azért szíven ütött.

Mit tehetek most? VIcc ez az egész. Mintha csak egy darab pénztárca lennék. Nem is az zavarja, hogy le vagyok égve és ez kihat a hangulatomra is, hanem hogy ő nem kap X értékben ezt-azt..


2018. máj. 30. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

#10

Pont azért a legjobb haverjának mondta, mert tudta, hogy vissza fogja mondani. Így tudomására is hozta a kérdezőnek, hogy mire vágyik, meg mégse mondta a szemébe, hogy valami drágábbat is vehetne neki, mint egy hamburger.

2018. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az lehet, utolsó. Csak a probléma az, hogy magamnak sem tudok jelenleg venni egy hamburgert sem, ezt pedig ő tudja a legjobban.
2018. máj. 30. 11:16
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Az előző hozzászólók mindent leírtak. Főleg azzal értek nagyon egyet, hogy ő tényleg úgy magyarázza ezt a dolgot, hogy őt kevésbé szereted. Nem számít, hogy a számok nem őt igazolják. :D Ne ragadj le a tényeknél, itt most rögeszmékről van szó. Tényleg nagyon tinis, az a sztereotipikus Disney csatornás buta tini. Én is arra gyanakszom, hogy ő nem pénzéhes, hanem inkább nagyon egyszerű lélek. Az is ezt mutatja, hogy a legjobb barátodnak panaszkodik. Ki kell mondani az ítéletet: a barátnőd buta. (Nem érdekel, hogy esetleg most kapott ötös matekból.) Nagyon sajnálom. :(
2018. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de nevetségesen és gyerekesen viselkedik ez a lány. Nem is értem, hogy valaki hogy hajthat már ilyen fiatalon is a pénzre, ajándékokra..stb. És még méregeti is magát az exedhez, hogy őt kevésbé szereted, mert nem költesz rá annyi pénzt, meg kibeszél a haverodnak. Ez nagyon elkeserítő. Valamint 18 évesen nem képes felfogni azt, hogy nem vagy jó anyagi helyzetben.... Klasszikusan az a hozzáállás, hogy a szülők mindent aláraktak, neki nem kellett soha megdolgoznia semmiért. Mennyiből tartana, ha néha ő hívna meg téged kajálni? ;) Nem sokkal vagyok idősebb, mint ez a leányzó, de még a szemem is bekönnyezik a boldogságtól, ha valaki saját maga által készített sütivel, kajával, ajándékkal kedveskedik nekem. Szerintem sokkal becsülendőbb, hogy rászánod azt az időt és palacsintát sütsz neki, mint az, hogy hetente 2x kajálni viszed. :)

Szerintem gondolkodj el azon, hogy egy ilyen értékrendű és személyiségű lánnyal szeretnél-e hosszú távra tervezni.Ha nem, keress olyat, aki nem hisztizik a haverodnak, nem érdekli az anyagi helyzeted, és értékeli a kisebb gesztusokat is :)

2018. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!