Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez ilyen menő dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez ilyen menő dolog a pasik közt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk strandolni és láttam messengeren, hogy a pasim azt írta a haverjának hogy strandolni mentek a kis p.csák. Ennyire bunkó, tirpák hogy lehet valaki? Minden pasi így beszél a barátnőjéről?
2018. jún. 3. 14:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Mivel fck boyt szedtel ossze aki mellete homi beutessel rendelkezhet , egyaltalan nem csodalkozom a beszed stilusan. Akinek a vagany szep fiu kell az viselje el annakhatranyait is.
2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
11-es. Jól beszélsz! Annyival még kiegészíteném, hogy mindennek ára van. A szép fiúkádnak ez. Élvezd, ízlelgesd, engedd hogy átjárjon ez az érzés! Neked van a legjobb pasid, hmmmmmmm, ddddde jó neked!
2018. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
Te választottad őt. Valószínűleg azért, mert egy szinten vagytok.
2018. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van!
2018. jún. 3. 15:13
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

"Most ez ilyen menő dolog a pasik közt?"


Eleve ott a probléma, hogy te az ilyen megnyilvánulást párhuzamba tudsz hozni a "menőséggel"!


Mondjuk akinek egy kis agya van, erről sok minden eszébe jutna, de a menőség nem.


Egy irdtlan paraszt, gondolom nem a könyv otthon a fő berendezési tárgy (ha érted..) és ezzel kb el is mondott mindent, amit rólad, a veled való kapcsolatáról gondol magában.

2018. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az a para, hogy tanult emberről beszélünk, 2 diplomával
2018. jún. 3. 15:31
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy csak kicsit tróger módon hülyülnek?
2018. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
89%

#16

Attól még lehetek egy büdös bunkó, hogy értek az atomfizikához. Nem számít semmit a diploma.

2018. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
7%
Igen a tanultsag nem parosul modorral sok embernel .
2018. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Most ez komolyan olyan durva beszólás? Én egyáltalán nem vagyok egy suttyó, de nem gondoltam hogy ez ilyen szemét szöveg (hozzáteszem nem használtam még). Nagyon sok a megmondóember itt minden esetre, azt hittem ez tök átlagos duma haverok között. Azt kéne nézni, hogy mi van a beszéd mögött, lehet hogy nagyobb szeretet, mint akik irodalmi stílusban beszélnek egymással...
2018. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!