Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez ilyen menő dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez ilyen menő dolog a pasik közt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elmentünk strandolni és láttam messengeren, hogy a pasim azt írta a haverjának hogy strandolni mentek a kis p.csák. Ennyire bunkó, tirpák hogy lehet valaki? Minden pasi így beszél a barátnőjéről?
2018. jún. 3. 14:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ja a kis p*csa, amúgy csak nők között pejoratív, úgy tényleg úgy hallottam eddig, férfiak között sosem jelent ez rosszat, sőt... Ne keverjük már össze a kis p*csű szöveggel, az nem pozitív tulajdonság akárhogy is nézzük, ellentétben a másikkal, ami mögött amúgy sem feltétlen szexuális töltet van.
2018. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%

"Azt kéne nézni, hogy mi van a beszéd mögött, lehet hogy nagyobb szeretet, mint akik irodalmi stílusban beszélnek egymással..."


20as, ott aztán hatalmas szeretet lehet, ahol a férfi kis pich@nak hívja a nőt!

Akkor az is a szeretet megnyilvánulása lenne, ha legközelebb szemtől szembe lepich@zza??


Akkor én ezek szerint nem szeretem a párom, mert hasonló logika alapján azt kéne írnom a barátnőmnek, hogy elment a (kis) pfh@sz üzletbe, pl?

Vagy az már nem annyira szeretetteljes :D??


Így néz ki az ÉNB-en szocializálódott generáció ítélet alkotása.

2018. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
22-es látszik, hogy nő vagy, meg a többi lepontozó is (vagy lúzer férfiak akik azt hiszik jófiúk), ti nyilván jobban tudjátok, hogy férfiak között mit jelent ez a szöveg... A kis phfasz már mondtam, hogy negatív, az miért lenne pozitív, annak melyik nő örül, melyik szereti? Én viszont, mint sokan mások férfiak, örülnék egy kis p*csának, meg lehet kövezni érte, bocs. Haveroktól ha halottam ezt a szöveget soha nem ronda lányra mondták, vagy ellenszenvesre ez szerintem sokat elárul, de mindegy. Elmagyaráztam, hogy a nők között pejoratív csak, de úgy se értitek.
2018. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

"20as, ott aztán hatalmas szeretet lehet, ahol a férfi kis pich@nak hívja a nőt!


Akkor az is a szeretet megnyilvánulása lenne, ha legközelebb szemtől szembe lepich@zza??"


Egy férfi nem sértődik meg ha faszinak hívják (most jöttem rá, hogy kb. ez a p*csa férfi megfelelője), ez a különbség köztünk. Érdekes lehet veletek a szex is, ott is PC szöveg megy csak? A másik nem is neki mondta, ugyanúgy ahogy a faszit is a nők egymás között használják inkább.

2018. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Én nő vagyok, és még én sem értem még mindig, mit kell ezen fennakadni. :D Nyilvánvaló poénkodás. Mondjuk a párom nem mond ilyeneket, de ha mondana, akkor sem hisztériáznék rajta.

Szexnél is mondunk érdekes dolgokat, és olyan is volt, amikor épp olyat játszottunk, hogy én vagyok a domináns, akkor mondtam neki, hogy lássuk, mit tud az apró p.öcse. :D "apró"...

2018. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Feltehetően igen, minden pasi így beszél a csaj háta mögött.
2020. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!