Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretem a páromat. Mégis megcsaltam és hazudtam neki. Természetesen mindenre fény derült. Mindent hajlando lennék megtenni csak hogy ujra megbizzon bennem. Tudnátok valami ötletet vagy tanácsot adni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném ujra elnyerni a bizalmát, és hogy eggyütt tul jussunk ezen a válságon.

2018. jún. 6. 08:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%

"Ha őmiatta csaltad meg, mert nem kaptál meg tőle olyan alap dolgot, ami egy normál kapcsolatban elvárható, annak ellenére, hogy jelezted felé többször, akkor még szembesíteném is vele, és kérjen elnézést tőled, és kepesszen ő."


Mi az, hogy kepesszen érte ő? Nehogy már a másik legyen a hibás, mert megcsalta. Beszarás:D. Még kérjen is elnézését...Egyes embereknek eléggé beteges gondolkodásuk van. Attól még, hogy hiányzik a nőnek valami a kapcsolatból, nem kell más farokra ráülnie. A hűtlenség döntés kérdése. Nekem is szar volt a kapcsolatom, de nem mentem félre, inkább megbeszéltem a párommal a dolgot.

2018. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

#10 végre egy igazi modern gondolkodású ember.Teljessen igaza van h az áldozatból kell a bünöst csinálni..Pont mint régen a nemi erőszaknál..volt mindig a mentő őv ..h a nő igy meg úgy öltözködött viselkedet és csak ösztön lények vagyunk..Ahogy a rabló is csak áldozat ugyebár mert ő nem akar dolgozni és pénzre volt szüksége,a hülye akinek meg neki ment miért nem adta oda önszántából??

A következő szint az önvédelemből elkövetett nemi erőszak lesz :D :D..


Kérdező én neked sajnos sosem bocsátanék meg...mivel a srác valszeg még mindig szeret remélem egyből tiltott és megszakított veled minden kapcsolatot.bizalom nélkül semmit nem ér egy kapcsolat sem.A másik alap pillér a hűség de ugye az már régen ledőlt..

2018. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
97%
Én nem hiszem, hogy szereted. Én is csaltam a barátaimat, de csak azokat, akikért nem voltam oda, lemenőben volt a kapcsolat és nem érdekelt, hogy kiderül-e vagy sem. Akit tényleg szerettem, azt soha, semmilyen körülmények között, mégcsak eszembe se jutott. Szóval, szerintem kár ebbe energiát ölni.
2018. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Miből olyan egyértelmű nektek, hogy a kérdező nő? Kérdező, lehet, hogy szereted a párod, de nem mindennél jobban az tuti, ugye most csak viccelsz? Lehet, hogy a párod buta és hajlandó megbocsátani, vagy legalábbis megpróbál, de mérget vehetsz rá, hogy ez már el van bszva... Soha többé nem bízna benned. Minden veszekedés alkalmával a fejedhez vágná, ha nem érsz haza időben, azon agyalna, hol vagy. Ezt még előbb utóbb megunná vagy ő, vagy te. De megérdemled a sorsod.
2018. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
50%

En is ezt akartam irni, hogy nem tudjuk a kerdezo nemet... Miert velik tobben egyertelmuen nonek?! Nem irta es a kerdes szempontjabol nem is erdekes szerintem.

Ez nehez dolog, de ugy gondolom nem lehetetlen. Mindketten dolgpznotok kell az ugyon. Sok-sok beszelgetessel, (feltarni, hogy mi vezetett ide) egymasra figyelessel, kozos program kell szerintem es akar parterapia is! Ne szegyelljetek kulso segitseget kerni

2018. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
34%

Jaj hadjuk mar ezt a szereted nem csalod meg szoveget...sok alszent.

Az ember nem monogam tipus. 90szazalek hutlen,akar milyen szerelmes.

2018. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt hittem ex pasimnál hogy mindennél jobban szeretem. De nem. Csak féltem hogy szakít és akkor egyedül maradok költözhetek haza stb. Szerintem te is csak félsz hogy elhagy emiatt. Majd ha másodjára csalod meg rájössz erre és ne mond azt hogy nem lesz 2.alkalom mert de lesz. Aki egyszer megteszi az meg fogja még egyszer vagy többször. Keress egy olyan pasit ahol nem jut eszedbe a megcsalás.
2018. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
27%
Ajánld fel hogy visszacsalhat!
2018. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%

"Jaj hadjuk mar ezt a szereted nem csalod meg szoveget...sok alszent.


Az ember nem monogam tipus. 90szazalek hutlen,akar milyen szerelmes."


Az, hogy a 90% hűtlen, nem jelenti azt, hogy az a normális és annak úgy kell lennie. Egyébként meg kutató vagy, hogy így tudod ezt a 90%-ot? Végeztél valami felmérést? Nem hiszem, úgyhogy ne dobálózz így a számokkal, mert nincs semmi alapja. Egyébként meg, ez nem álszent duma, hanem ez az igazság. Akit szeretsz, azt nem csalod meg, mert nem akarsz neki fájdalmat okozni és nem akarsz gerinctelen lenni a háta mögött. Gondolom te is már léptél félre párszor, azért nem tetszik az igazság. Ez van:) Itt nem a monogámiáról van szó, hanem arról, hogy a párod háta mögött csinálod. Ez a nem mindegy.

2018. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Hááát,ezt elb###tad,bocsika.Ez a hajó elment.


Inkább nézz egy olyan muksó után,aki nem a baráti társaságból van,akkor nem derül fény azonnal a múltadra ,így tudsz tiszta lappal indulni nála.

2018. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!