Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretem a páromat. Mégis megcsaltam és hazudtam neki. Természetesen mindenre fény derült. Mindent hajlando lennék megtenni csak hogy ujra megbizzon bennem. Tudnátok valami ötletet vagy tanácsot adni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném ujra elnyerni a bizalmát, és hogy eggyütt tul jussunk ezen a válságon.

2018. jún. 6. 08:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, az nem jelenti azt, hogy más ne tetszhetne meg. Viszont ha tényleg szereted a párod, képes vagy ellenállni a kísértésnek. Innentől kezdve az én szememben mindig a megcsaló a hibás, legyen bármilyen magyarázata is arra, hogy miért döntött így. Gyávaságnak tartom, egyfajta menekülés a problémák elől, gyengeség, mert nem képes uralkodni valaki az ösztönein.
2018. jún. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy itt csak fogyatékosok vannak? Egy ember feltesz ide egy konkrét kérdést, nem véleménykérdést írt, hanem egy problémára akar ötleteket. Erre itt mindenki játssza az erkölcscsőszt vagy az uncsi személyes történeteit meséli. Kit érdekelnek ezek?


A konkrét kérdéshez. 90 százalékban nem rajtad áll vagy bukik már a dolog. Két aspektusa van a történetnek. A bizalom és hogy együtt maradtok-e? Bár szoros az összefüggés a kettő között, nem feltétele egyik a másiknak. Teperj és várj, nagyjából mást nem tehetsz.. Mutasd ki mennyire megbántad, magyarázd el, hogy érzelem nélküli együttlét volt és semmit nem jelentett neked érzelmileg. Ugyanakkor ne zaklasd egy nap 25-ször a bocsánatkéréseiddel, ne fojtsd meg őt. Akármennyire is nehéz, ezzel csak az ellenkezőjét éred el. Mutasd ki, ha szereted, de ne ez legyen a középpontban, hanem a megértésed. Megérted, hogy fájdalmat okoztál neki és megérted,ha ez miatt szakít. Ha pedig ez megtörténik, el kell fogadnod, mást nemigen tehetsz.

2018. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén - ha már ő olyan hülye, hogy még veled van, én kidobtalak volna a fenébe - ahogyan tettem az exszel anno.
2018. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

19 kebzeld el meg senkit nem csaltam meg...par ev elteltevel az emberek tosege hutlen.

Sokan sajat maguknak is kamuznak v/es alomvilagban elnek h a parjuk huseges...ugyanmar.

Es nem...megkeseredve sem vagyok

N26

2018. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#24-es: attól még hogy vannak emberek, akik hűtlenek, nem azt jelenti, hogy ez a normális és ezt kellene követni. Azt meg nem tudhatod, hogy mennyien vannak a hűtlen emberek, ugyanis gondolom felmérést nem végeztél.
2018. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nem vegeztem...csak nyutitt szemmel kene jarni.

🙈

2018. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
nyitott*
2018. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"Nem vegeztem...csak nyutitt szemmel kene jarni."


Hiába jársz nyitott szemmel, akkor is a milliárd fős népesség kis részét ismered, így semmi alapja kijelenteni, hogy a többség.

2018. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Jaa akkor csak ezen a reszem ilyenek az embetek...az orszag masik felen nem...aha ertem. Nagyon naivak vagytok😅
2018. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem csak ország másik feléről van szó hanem a Földről. Kétlem hogy jártàl minden országban.



De amúgy kérdező nem hiszem hogy fog működni akármit is tegyél. A megcsalást nem tudja elfelejteni az ember. Talán ideig óràig működne de ebből úgy is szakítás lesz. Engem is megcsaltak próbáltam megbocsátani még másfél évig húztuk egymás idejét feleslegesen mert nem ment. El kezdtem tőle undorodni hogy mással is volt szex hogy mást csókolt ölelt szeretett. Nem ment a csók se nem ment a szex se. A végén teljesen kiszerettem belőle aztán haza költöztem.

2018. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!