Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretem a páromat. Mégis megcsaltam és hazudtam neki. Természetesen mindenre fény derült. Mindent hajlando lennék megtenni csak hogy ujra megbizzon bennem. Tudnátok valami ötletet vagy tanácsot adni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném ujra elnyerni a bizalmát, és hogy eggyütt tul jussunk ezen a válságon.

2018. jún. 6. 08:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Jaa akkor csak ezen a reszem ilyenek az embetek...az orszag masik felen nem...aha ertem."


Nem tudom, hogy a többi részen milyenek az emberek, mert nem ismerek mindenkit és felmérést sem végeztem, ugyanúgy, ahogyan te sem. Mit nem értesz ezen? Ne tegyél olyan kijelentést, amiről fingod sincs és nem tudod igazolni.

2018. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Legalàbb magadat ne csapd be. Aki szereti a pàrjàt az nem dug félre soha!!!
2018. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Soha az élteben többet nem fog bízni benned. Őt már elvesztetted. Lehet cukrozni a z@rt, de attól még nem lesz édesség....
2018. jún. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

" Tudnàtok valami ötletet, tanàcsot adni ezzel kapcsolatban?"


Menj vissza az időben, és figyelmeztesd önmagad, hogy ne legyél gyökér. Ha nem kefélsz félre, a pasid nem hagy el. ( feltéve ha nem csinàlsz több hülyeséget.)

2018. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!