Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar nősülni? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veros kérdése:

Miért nem akar nősülni? Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok a pasim 44, nem akar feleségül venni és egyértelműen megmondta hogy nem! Ugyan én sosem mondtam neki de a haverjai vicceltek már ezzel és ő teljesen kiakadt hogy biztos nem fog nősülni! Mi lehet a baj? Mi lesz így velünk? Mit tegyek ha folyton ez forog a fejemben, hogy nincs jövőnk?
2018. jún. 18. 22:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hisz a szerelemben"


Ha ezt így közölte, akkor ez azt jelenti, hogy nem szerelmes beléd. Akkor miért vagy vele?

2018. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem felelek meg neki, mert ha valakinek az ember megfelel és teljes harmóniában van vele,azt előbb utóbb haza vezeti a szíve. Az anyagiakról meg csak annyit hogy vagyonnal én rendelkezem ő kevésbé! Volt pár hasznos válasz amit köszönök!
2018. jún. 18. 23:08
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
egy naiv vagy ha még ilyenre pazarlod az idődet.rugd ki,csak dugni akar.
2018. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján ennek tényleg nincs jövője.

Neki az az ideális, ha heti két nap van fix punci, és ha te ennél komolyabb kapcsolatot keresel, akkor itt kell kiszállni.

2018. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Pedig most sajnos nem vagy neki egyéb, mint egy lyuk akivel szórakozik.


Ebből nem lesz sosem több.


Ha egy férfi szerelmes, nem az agya fogja vezérelni.


Tehàt :

- nem hajlandó összeköltözni

- nem akar gyereket

- alkalmi szórakozàsra tart.


Neki ez megfelel. Neked nem. Akkor mi a kérdés?

Ha ebbe belemész, csak frusztràlt maradsz egy életre.

Erről is csak te dönthetsz.

Őneki ez jó így, plàne hogy te meg hagyod.

2018. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt élünk,az h ő 44 évesen max 7bol két két napot óhajt veled tölteni,ott a papir se fog segiteni,azt boritékolom.. A rossz kapcsolatot nem kell megerősiteni papirral. Lehet jól érzed h nem fog működni,mi mükődünk szerencsére papir nélkül is, viszont mi együtt élünk évek óta már,és ő neveli a fiam is aki nem az övé,csak a volt férjem szarban hagyott...
2018. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

A kommentjeid alapján tanácsolom h dobd ki,mert még ki is használ,és nem vagy boldog ez lejön.. 27 évesen fiatal vagy h csak ágybetét legyél,az se biztos csak te vagy neki.. Itt nem h esküvő de kapcsolat se nagyon van,max heti kétszer ott vagy neki fixen,ingyen,legyen önbecsülésed,ez vele több nem lesz.

36N

2018. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%

Akik szerint a "házasság csak papír" ajánlom figyelmükbe ezt a kérdést. Érdekes itt senki sem ezt hangoztatja:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagy, miért akarod egy 44 éves lúzerrel elszúrni az életed. Ennyi idősen semmilyen családi háttér, se ingatlan, se semmi. Él bele a nagy világba. Egy ilyen emberre nem lehet számítani.
2018. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Az ember ne pénzéért házasodjon,én el tudom tartani magam,válásnál lopfaszt kaptam a volt férjemtől,azt vittem ami az enyém,épp elég volt,de inkább szabadulni akartam,a házzaság se holt biztos igazság semmire,egy böröndel jöttem el meg a saját cégemmel,szerette vona azt is de külön vagyon,igy ő élősködött rajtam.. Jo ugyvédje volt igy tőle semmit nem kaptam a közös gyerekre se,a nevét már a páromnak viseli. Izagábol leszartam,csak szabaduljak,egyedül is megéltem előtte is utána is. Elváltként mondom a papir házasság,templomi paradé semmi,két ember szereti egymást ahhoz se engedély se megerősités kényszeres nem kell. Szeretni kell egymást,ateistaként amugy is röhejes voltam a templomi esküvői cirkuszomon,már belátom h életem legrosszabb döntése volt akkor az igen..
2018. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!