Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiam nősülni akar!

Figyelt kérdés

A 21 éves fiam bejelentette, hogy 4 hónap után eljegyzi a barátnőjét. Ezen jót mosolyogtam, úgy fogtam fel, hogy csak vicc.

Erre most azon kapom a fiatalokat, mikor náluk voltam, hogy esküvői magazinok vannak az asztalon, és most augusztusra tervezik. Ráadásul a lány azóta terhes lett, most 8 hetes.

De túl fiatalok még!

Mondtam a lánynak, hogy el kéne vetetnie, de az a kis... csak annyit mondott, nem!

Nem akarom, hogy a fiam elrontsa az életét.

Próbáltam vele beszélni, hogy legalább várjanak egy évet, próbálja ki az apaszerepet, kevésbé kötötten.

Biztos vagyok benne, hogy a lány csak a pénzére hajt.


2011. márc. 2. 18:06
1 2 3 4 5 6
 1/53 zolka50 válasza:
94%
Én is 21 évesen nősültem, semmi hátránya nem volt. Három lányom van. Hagyni kell őket, az ő életük. Egyébként hány gyereked van?
2011. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%
ez a kijelentés, hogy "nem akarom hogy elrontsa az életét" elég két értelmű, mint sok más dolog is. lehet igazad van, lehet tényleg elrontja, én is 21 vagyok, és isten ments hogy megnősüljek ilyen fiatalon. de az is lehet, hogy akkor rontaná el az életét, ha most nem venné feleségül..
2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
97%

Az ő dolguk. 21 évesen már nem annyira fiatalok.

Ha terhes lennék a barátom anyjának semmi beleszólása nem lenne, hogy megtartsam-e a babát vagy sem.

2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
74%
Ugye ez csak kamukérdés?
2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%

nem hiába utálja mindenki az anyóst!!

felnőtt ember a fiad,ő dönti el mit kezd az életével,neked sem szabdták meg mikor mit csináltál az életeddel.Ha elszúrtad magadnak szúrtad el.

22/N

2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
78%

Már bocs de tipikus szar anyós vagy.

A fiaddal beszélgettél a terveiről?

2011. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
87%
Öcséém. Nem bírom az ilyen anyákat...az ilyen anyuci kicsi fia. Ha nősülni akar 4 hónap után, akkor nősüljön! Majd ha nem lesz valami kerek akkor majd megtanulja...Az ő élete!! Nagykorú! Had csinálja amit ő akar!
2011. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdemes ellenezned, úgyis a fiad akarata győz majd.

Megkimélheted magad egy csomó stressztől.

2011. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
80%
4 hónap járás, 8 hetes terhes...Akkor két hónap együtt járás után döntöttek úgy, hogy gyermeket vállalnak. De mire?? Fiadnak van állása, és a lánynak? Lakás, ill. egzisztencia. Hát igen szerelmesek lehetnek, de nagyon nagy felelőtlenségnek tartom az ilyen húzást. 4 hónap járás után gyerek? Sztem az esküvő a gyerek miatt került képbe. Ha össze is házasodnak...meglesznek 1 évet adok nekik. Aztán jönnek a bajok. Nagy felelőtlenség. A gyereket elvetetni nem fogja, sok mindent nem tudsz csinálni...támogatod a fiadat ahogy tudod, ha majd fordul a kocka tudjon kihez fordulni. :S Elég dúrva sztori.22L
2011. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
26%
Ajajjj... Egyik haverom nekem is 21 évesen csinálta ezt, nagyon megbánták mind2en. Most meg fizetheti a gyerektartást. Mond el neki hány felejthetetlen éjszakát hagy ki, hány megkúrható puncit szalaszt el akik csak rá várnak a diszkóban...
2011. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!