Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátm még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátm még mindig nem akar az összeköltözésröl beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23/L vagyok, a barátom 24/F. 7 eve vagyunk egyutt, ebbol 5 evet tavkapcsolatban, most diplomazott le. O kapott a lakhelye kozeleben allast(30 km-re lakunk egymastol), nem messze tolem. Szeptember 1-gyel munkaba all, es mikor kerdezem, hogy akkor mi lesz az osszekoltozessel, mindig kitero valaszokat ad. Amikor mondom neki, hogy most mar igazan eldonthetne, hogy mit akar, es dontse el, hogy meddig akar mamahotelben elni, akkor azzal jon, hogy o felti a szabadsagat, es hogy majd meglatjuk, mi lesz addig. Azert ez megsem olyan tavoli jovo, 2 es fel honap.

Sajnos nagyon ragaszkodik a csaladjahoz, fontosak neki, de attol felek, hogy talan nem is akarja velem a kozos eletet, mert van anyuci-apuci, aki alarakja az ebedet meg a vasalt ruhat. Hozzateszem, 3 eve elek egyedul, fenntartom a lakasom, tehat tudok fozni, stb.-t megcsinalni. Felretett penzem is van eleg, csoportvezeto vagyok, fix, jol fizeto allasom van. Tehat nem eltartott lennék.

Akkor megis mi lehet a baj,ami visszarantja? Mitol felhet? Nagyon elkeseredett vagyok, hiszen mar 5 eve is azt vartam, hogy mielobb befejezze az egyetemet es egyutt elhessunk.

Elore is koszonom a valaszokat.


2018. jún. 25. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, re egy talpraesett, eszes nőnek tűnsz. És ha nem lennél szerelmes, látnád, hogy pocsékolja a srác a fiatal éveidet. Ha rajta múlik, sose lesztek pl egy család. Neked egy határozott, egyenes, önálló férfira van szükséged. Ő nem az.

A decemberig tartó ultimátum jó ötlet!

2018. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító volt ezt olvasni. Én ezt a fél évet kicsit sokallom. Nem hiszem, hogy ép ésszel ki lehet bírni ennyi időt úgy, hogy te igazából már tervezed a szakítást. A fél év lejárta előtti két hét/egy hónap szerinted milyen lesz? Maga a pokol. Vigyázz, nehogy ez az időszak rossz dolgokat hozzon ki belőled, hogy mondjuk veszekedős leszel, megejtesz néhány csípős megjegyzést, állandóan szidod és becsmérled őt másoknak, stb. A benned felgyülemlő csalódottság talán rávehet olyasmire, amiket amúgy nem tennél és később szégyellnéd magad miatta. Én lélekrombolónak tartom fél évig kotlani és várni az elkerülhetetlenre.
2018. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es,ugy erzed, hogy a szakitas elkerulhetetlen?
2018. jún. 27. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!