Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális (részemről-részérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (részemről-részéről) és valaki ismeri a játékot? Nagyon gáz, ha valakit itt kérek nagyon szépen arra, hogy beépüljön a klánba?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok. Féktékeny vagyok egy app-ra, amit a párom éjjel-nappal nyomkod, már 3 fb csoportba is benne van. Egy hónapja tart. Ez a játék az Order of Caos. Mióta lett Messengeres csoport éjjel-nappal csipog. Észre vettem, hogy direkt eltakarja a telóját mikor ír...egyik percről a másikra.

Azt terveztem én is elkezdek játszani a játékkal, de nem értek hozzá...álnéven, hogy lássam mi is folyik ott (gondoltam én).

Végül beszéltem vele, a szemembe mondott mindent. Igen van csoport nők(2)/férfiak (?)..össz. 12 tag stb...

A párom azt mondta csak a játékba menekül, mert örül, h van 2 szabad perce és személyesen is segítheti az embereket plusszba...csakhogy én 3 női nevet láttam eddig! és csak 6 tag van abban a csoportban.

Engem ez azért zavar mert legalább 3 nő istenití napjában ezerszer, ráadásul személyes napi társalgás folyik. Nem vagyok benne biztos, hogy csak a játékról, nem bízom ezekben az egyedülálló nőkben...a párom még azt is eltakarja, hogy zárt képernyőre ki-mit írt neki...Mindenre azt mondta tudja, hogy mennyire rosszul esne, ha nővel beszélne.

Ráadásul gyógyító a játékban, konkrétan maxos, szőkeherceg fehérlovon.

Mindent teljesen nyugodtan megbeszéltünk. Azt mondja mindíg igazat mond. Amúgy kitudná csak úgy ütni a fal egyik tégláját, ha azt mondom az nem úgy van vagy az, amit mondott. Túlzásba viszem-e, ha az a millió piruló, smiley zavarna? Igazság szerint már így is nagyon ki vagyok akadva. Az agyam azt mondja, kit érdekel mellettem van (bár alvás helyett is azt a sz@rt nyomja), de a szívem minden nap megszakad.


2018. jún. 30. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Elég gáz, hogy ennyire játékfüggō a pasid, de veled sincs rendben valami.

Elég fura, hogy pont féltékenységre panaszkodsz és cseppet sem a játékfüggőség ténye zavar.

Valami nagyon nincs rendben veletek. Ne kérj itt senkit ilyen hülyeségekre.

2018. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, úgy érezem az én dolgom bolgoggá tenni, nem más nőké, de ő két kézzel adta át a területem...nem akarom, hogy a játék adja meg neki azt amit én többszörösen is megtudok adni, de meg van kötve a kezem ő pedig még élvezi is...,, mert csak egy játék",
2018. jún. 30. 13:19
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Na hát én kiváncsi lettem az egészre. Ha mondasz több részletet, segithetek neked. Nő vagyok.
2018. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Istennő? *-*
2018. jún. 30. 13:23
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy értelmes úriemberre gondoltam, aki tudja is mit csinál, hisz fejlődni kell vagy meglévő magas szintű karakter, aki csatlakozhat.
2018. jún. 30. 13:28
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

#2 De nem értem, hogy te most miből következtetted ki azt, hogy a párod csakis nők miatt játssza a játékot???

Gondolom az ilyen játék nem úgy működik, hogy megválogatja, hogy kik legyenek a csoportban. Tehát nem tehet arról, hogy női nevek is bekerülnek oda, attól még nem miattuk játssza. Ez olyan, mintha szemre hánynám a páromnak, hogy az esemény, ahova jár, ott nők is vannak, hogy merészel odamenni? Noszensz.


Én pl instagram/facebook-függő vagyok (nem vagyok büszke rá)... de nem nők miatt vagyok az, nem tehetek arról, hogy női felhasználók is fenn vannak ott.

2018. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ő választja meg ki van hol, Admin és a klán főnöke is.
2018. jún. 30. 13:32
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy a csapatból szerintem ki-be lehet lépni, tehát változó lehet a csapattagok száma. Nem értem, hogy mi olyan nagy ügy abban, hogy más számot láttál, mint amennyit mondott, ez változhat.

Ha végülis nem törődik veled a játékfüggőség miatt, akkor engem nem a megcsalás gyanúja zavarna, hanem az a tény, hogy nem figyel rám, az tökmindegy, hogy mi okból.

2018. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, a női társaság önbizalom növelő. Nem csak miattuk játtszik, ez csak +bónusz. Amiről ő is tudja h rosszul esik. Én nem tudok másik 3 kant felmutatni akik minden pillanatban felvidítanak.
2018. jún. 30. 13:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy ilyen zárt 6 tagú csapat akkor jó, ha csapatban fejlesztik magukat, mindíg ugyan azok kellenek. Elképzelem ahogy a hercegem 3 női karakter segítségére siet. :'D
2018. jún. 30. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!