Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális (részemről-részérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális (részemről-részéről) és valaki ismeri a játékot? Nagyon gáz, ha valakit itt kérek nagyon szépen arra, hogy beépüljön a klánba?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok. Féktékeny vagyok egy app-ra, amit a párom éjjel-nappal nyomkod, már 3 fb csoportba is benne van. Egy hónapja tart. Ez a játék az Order of Caos. Mióta lett Messengeres csoport éjjel-nappal csipog. Észre vettem, hogy direkt eltakarja a telóját mikor ír...egyik percről a másikra.

Azt terveztem én is elkezdek játszani a játékkal, de nem értek hozzá...álnéven, hogy lássam mi is folyik ott (gondoltam én).

Végül beszéltem vele, a szemembe mondott mindent. Igen van csoport nők(2)/férfiak (?)..össz. 12 tag stb...

A párom azt mondta csak a játékba menekül, mert örül, h van 2 szabad perce és személyesen is segítheti az embereket plusszba...csakhogy én 3 női nevet láttam eddig! és csak 6 tag van abban a csoportban.

Engem ez azért zavar mert legalább 3 nő istenití napjában ezerszer, ráadásul személyes napi társalgás folyik. Nem vagyok benne biztos, hogy csak a játékról, nem bízom ezekben az egyedülálló nőkben...a párom még azt is eltakarja, hogy zárt képernyőre ki-mit írt neki...Mindenre azt mondta tudja, hogy mennyire rosszul esne, ha nővel beszélne.

Ráadásul gyógyító a játékban, konkrétan maxos, szőkeherceg fehérlovon.

Mindent teljesen nyugodtan megbeszéltünk. Azt mondja mindíg igazat mond. Amúgy kitudná csak úgy ütni a fal egyik tégláját, ha azt mondom az nem úgy van vagy az, amit mondott. Túlzásba viszem-e, ha az a millió piruló, smiley zavarna? Igazság szerint már így is nagyon ki vagyok akadva. Az agyam azt mondja, kit érdekel mellettem van (bár alvás helyett is azt a sz@rt nyomja), de a szívem minden nap megszakad.


2018. jún. 30. 13:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Velem törődik csak kevésbé, nem fekszünk le együtt és mondom is neki. Olyankor leteszi, de hiába ha visszatalál.
2018. jún. 30. 13:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Pötyögj velem, hazudd azt, hogy én vagyok az exed és ma nálam alszol...vagy ne hazudd :D

Megnéztem a játékot, elég ratyi :/

2018. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, a gamer nők nem azért gamerek, hogy minden szembejövő pasit felszedjenek. Sőt, kifejezetten gáz, ha ráhajt az emberlányára egy pasi csak azért, mert húha gamer, akkor csak jó lehet.

Ha flörtölnek vele, az cink, de ez játéktól független. Nem fog velük lefeküdni csak azért, mert healeli őket a játékban.

2018. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

érdekes eddig mindennővel össze jöhettem volna akivel sokat játszottam.1ikkel a távolság miatt nem...a másiknak meg volt barátja...az is folyton hisztizett és nem hagyott gammázni minket...5kor kajak felkelt és csinálta a cirkuszt h még mindig játszunk...kb 1hónap múlva már láttam h kb le se szarja a paliját csak velem akar játszani..illetve annak is annyi lett mert inkább csak dumáltunk...így ott hagytam a fenébe elég csúnya dolog lett volna a sráccal szemben...DE SAJNOS A LEGTÖBB EMBER NEM TARTJA TISZTELETBEN MÁS KAPCSOLATÁT..ILLETVE NEM TUD KÜLÖNBSÉGET TENNI AZ ONLINE ÉS A VALÓ VILÁG KÖZÖTT...inkább úgy fogalmazok h szét választani...mert tök jól elhülyültünk a játékban baromi jól elbeszélgettünk...télleg mintha álmaim nője lett volna annyira passzoltunk...de ez egy játékban volt nem a való életben,ahol azért elő bújnak az embernek a rossz oldalai is.Ha mindenki úgy viselkedne az életben mint a neten sokkal szebb világ lenne.


UI:a healer nem szőke herceg...ezen játékokban.viszont az tény h szinte mindig healer-t meg tankot keresnek mindenhova szval lehet azért barátkoznak csak vele...

2018. júl. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A karaktere herceg...koronával, lóval. Érted.


Végül egyszerűen elolvastam én magam.

Megtaláltam a csajt és és elintéztem, tudja csak, hogy itt vagyok.

A csaj, mondjuk inkább anyuka.. olyan dinka, azt írta neki nem tud nélküle élni meg ilyenek. Mennyire szánalmas az ilyen. Nem tudok semmit tenni, a barátom csak beszélget, mer jófej.

Továbbra is megosszák egymással a dolgaikat, a klánban, magánéletben.

Mindent megbeszéltünk, azt mondja nincs okom aggódni.

A csaj azt írta végül a páromnak, miután közöltem szálka a szememben:

Nem baj majd Afkban beszélünk.

Fogalmam sincs mit jelent.

Semmi izé vagy amúgy nem akar tőle semmit, semmi válasz.

Úgy gondolom a csaj oda van a páromért és a fejében ezt ki is alakította magának, írja: ,, mostanában hanyagoltál" meg életem, szivem, baby.


Hát az elmúlt időben 5x annyi időt töltött a telefonján, mint velem. Én csak itt vagyok mellette, egy légtérben...ez nem közös program. Ő megmondta, bárkivel beszélek a fejem leszedi, meg csak azt lássa meg. Pont nem beszélek senkivel, pedig egy emberrel nagyon szeretnék találkozni, aki régi jó barátom volt 2 évvel ezelőtt.

Mivel Pasi, nem beszéltem vele, mert a párom elképeztően féltékeny lenne. Feladtam érte.

Erre neki szügsége van emberekre. Hát nekem is, így összefutok az ismerősömmel és nem fog érdekelni mit gondol, van saját életem is.

2018. júl. 1. 21:48
 16/16 anonim ***** válasza:

Afk = away from keyboard, azaz azt jelenti, hogy valaki nincs gépnél. A csaj elég szánalmas, próbál menőzni a kocka kifejezésekkel, de nem nagyon jött össze.... az adott kifejezést akkor használják, akkor vagy afk, ha mondjuk elszaladsz zuhanyozni, de bekapcsolva hagyod a játékot.

Gondolom, ő arra próbált utalni, hogy majd beszélnek személyesen, a játékon kívül... amire amúgy az irl (in real life) a helyes kifejezés.


Viszont, miután így az arcodba vágta, hogy nembaj azért ő nyomul ugyanúgy a pasidra, én igenis elbeszélgetnék a fejével. A játékkal nincs baj, még azzal sincs baj, hogy nőkkel játszik, de hogy ennyire nyíltan nyomulnak rá, és akkor még te szégyelld magad hogy féltekeny vagy, hát azért álljon már meg a menet.

2018. júl. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!