Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szomorúnak érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szomorúnak érzem magam a párkapcsolatomban. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és fél éve vagyunk együtt a párommal. Sajnos nehezen indult be a kapcsoltunk, voltak vitáink, főként az én féltékenykedésem miatt. Volt, hogy emiatt szakítani akartam vele, azért, hogy se őt se magamat ne tegyem tönkre ezzel, de nagy nehezen közösen leküzdöttük ezt. Sokszor egyedül érzem magam ebben a kapcsolatban. Mindketten dolgozunk, heti 2-3 alkalommal tudunk csak találkozni. Tudom, vannak akik még ennyit sem találkoznak, de nekem ez olyan rossz. Mindig furcsa velem, néha úgy érzem mintha nem is érezne irántam semmit. Van amikor ezt szóvá teszem neki, akkor utána hívogat meg ír, de magától nem mindig jön ez neki. Nem vagyok szép lány, átlagosnak mondanám magam, de ő ezt érezteti is velem, más lányokat bámul és meg is jegyzi, hogy ki milyen csinos.Nekem soha nem mond semmi ilyet. Nyáron is elmegy kétszer nyaralni külföldre a barátaival és már most félek, hogy mi fog ott történni, ha esetleg megtetszik neki egy lány. Ősztől pedig én iskolába fogok járni, így még ennyit sem fogunk tudni találkozni. Félek, hogy lassan vége lesz a kapcsolatunknak. Segítsetek, mit csináljak? Bocsánat, hogy nagyon hosszú lett, de senki nem hallgatja meg a problémámat, így is nagyon magam alatt vagyok.
2018. júl. 1. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem érződik, hogy különösebben megbeecsülne, szeretne téged...persze ez egy rövid leírás, ennyi alapján lehet hülyeséget mondok, de szerintem ne maradj ebben a kapcsolatban. te is kimondod, hogy boldogtalan vagy
2018. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én benneragadtam egy hasonló kapcsolatban. Neked azt javasolnám, hogy ne tedd. Elképzelhetőnek tartom, hogy szeret téged, de nem vagytok egymáshoz valóak. Neked olyan férfi kell, akit szeretsz ÉS bátorít, felemel.

Nem vagy boldog. Pont. Nincs több kérdés. Én mindig kerestem az okokat, úgy gondoltam, nem mindegy, hogy miért engedi el a kezem mások előtt, azért, mert szégyell vagy azért, mert nem szereti kimutatni az érzéseit közönség előtt. Képtelen voltam szakítani, mert szerettem, és mert ha kettesben voltunk, egyszerűen imádott. Ő nem alázott meg azzal, hogy más nőket bámult meg mellettem. De nem éreztem azt, hogy szerelmes lenne belém, ezért kifaggattam, milyennek lát és azt mondta, átlagos vagyok és még meg is vígasztalt, hogy ez milyen jó, mert összeillünk. És neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell. Meg is mondta, hogy kit tart jó nőnek az ismerősi körből. Miatta kezdtem sminkelni, de fanyalgott, hogy minek, neki attól nem leszek szebb. Ha nőiesen öltöztem, fanyalgott a magassarkúm miatt, mert magasabb voltam benne nála. Szép módszeresen, bár nem tudatosan, leépítette az önbizalmamat. Az elmúlt 9 évet abban a tudatban éltem le, hogy átlagos, azaz ronda nő vagyok, akit nem kell félteni és csak azért van velem, mert gyáva lett volna olyat választani, aki neki igazán bejön. Mostanra jutottunk el odáig, hogy már hazajárni sincs kedvem. Igaz, ennek más oka volt, de szintén a nem teljesen normális személyiségéből fakadt, hogy ide jutottunk. 5 hónapig inkább minden munkanap után bennmaradtam a munkahelyen, csak ne kelljen hazamenni hozzá. Most lett elege. Azt mondta, szeretné, ha helyre tudnánk jönni. Bocsánatot kért sok mindenért. Amikor megmondtam neki, hogy én már szerelmes vagyok másba, teljesen kiakadt. Azt mondta, nem érti, ő amíg házasok vagyunk, képtelen lett volna ilyen mély érzelmeket megengedni mások felé. Mondtam neki, hogy ő a büdös életben nem volt még szerelmes, mire úgy vallott nekem szerelmet, ahogy még soha. Mi a francért nem tudta ezt 9 évvel ezelőtt így megmondani??? Mire megyek a vallomásával ennyi év után, ha leéltem mellette ennyi évet abban a tudatban, hogy viszonzatlanul szeretem??? Próbáltam én kiszedni belőle, hogy szeret-e, de mindig olyan fanyalogva válaszolt, nem úgy, mint most:( Egy olyan nő, akinek helyén van az önbizalma, nagyon boldog lehetett volna mellette, mert tényleg megbízható és az ágyban is mindig őt fogom keresni, annyira jó volt vele. Megmondta, hogy lettek volna lehetőségei, mert több lány is adott neki jelet, de én vagyok a felesége és ő képtelen lett volna engem megcsalni. Mindezt úgy, hogy évek óta nem feküdtünk le egymással! Sose hittem volna ezt róla. Én azt hittem, már rég megcsal. De ettől függetlenül a tényen nem változtat: nem voltam mellette boldog. Nem illettünk össze.

Annyira fiatal vagy. Keress olyat, akinek te leszel a királynő. Akármennyire is átlagos vagy, vagy csak annak látod magad, mert ő tönkretette az önbizalmad, igenis lesz, aki észreveszi majd rajtad azt, ami szép. Én is találtam már olyan férfit, aki úgy nyilatkozott rólam, mintha szépségkirálynő lennék. Persze lehet, hogy csak egy Casanova, de valamiért bízom benne...

2018. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne kapaszkodj ebbe a kapcsolatba mindenáron.


A párod nem becsül meg téged. Elképzelhetőnek tartom, hogy azért érzed magad átlagosnak, s mondod azt, hogy nem vagy szép, mert a párod nem dicsér, nem bókol, nem kedveskedik, sőt a kedvedben sem jár, máskülönben nem lennél szomorú.


Ne félj kilépni egy mérgező kapcsolatból. Csúnya károkat tud okozni lelkileg, az önbizalmaddal stb.


Találj egy olyan férfit, aki érezteti veled, hogy csodálatos vagy és nagyon szeret téged! Meglátod, teljesen kivirágzol egy ilyen ember mellett. Sőt! Átlagosnak se fogod érezni magad! :)



Ami a féltékenységet illeti: nem csoda, hogy az voltál, ha a párod ugyanezt csinálta a kapcsolatotok elején. ( más lányokat nézett meg, téged nem is dicsért)

Viszont nagyon sok kapcsolatot ki tud készíteni. Figyelni kell arra, hogy úrrá tudj lenni ezen, és ami a legfontosabb, hogy a pároddal tudjatok erről beszélni. Egy normális srác, aki megbecsül téged, meg fog tudni nyugtatni és féltékenységet se fogsz érezni! :)

2018. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Tehát lénegében eddig végigféltékenykedted a "kapsolatotokat", és csodálkozol, hogy a töke kivan veled.


Értem...

2018. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy a féltékenykedés megöli a kapcsolatokat, de azóta ezt leküzdöttük, szó sincs már ilyenről.
2018. júl. 2. 17:34
 6/13 NDSM ***** válasza:
Szerintem szakíts azonnal! Ha nem kapod meg a szükséges figyelmet és törődést, akkor ez nem igazi kapcsolat!
2018. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Nagyon nehéz megtenni, hogy szakítsak vele. Én nagyon szeretem őt, de így megőrülök.
2018. júl. 3. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez be fog darálni, ha adódik egy lehetőség azonnal szakíts!
2018. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból de ingyen luk vagy és közben keresi a jobbat,szakíts mert ez nem párkapcsolat max hézagot töltesz és nem kell fizetnie..
2018. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az en kapcsatom teljesen ugyanez.tobb mint 2 eve szenvedek mellette.kulon alszik nem eszik itthon nem hiv levegonek nez a lakasban.szivem lelkem osszetorve erzem.

Mi lett veletek azota?

2018. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!