Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szomorúnak érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szomorúnak érzem magam a párkapcsolatomban. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és fél éve vagyunk együtt a párommal. Sajnos nehezen indult be a kapcsoltunk, voltak vitáink, főként az én féltékenykedésem miatt. Volt, hogy emiatt szakítani akartam vele, azért, hogy se őt se magamat ne tegyem tönkre ezzel, de nagy nehezen közösen leküzdöttük ezt. Sokszor egyedül érzem magam ebben a kapcsolatban. Mindketten dolgozunk, heti 2-3 alkalommal tudunk csak találkozni. Tudom, vannak akik még ennyit sem találkoznak, de nekem ez olyan rossz. Mindig furcsa velem, néha úgy érzem mintha nem is érezne irántam semmit. Van amikor ezt szóvá teszem neki, akkor utána hívogat meg ír, de magától nem mindig jön ez neki. Nem vagyok szép lány, átlagosnak mondanám magam, de ő ezt érezteti is velem, más lányokat bámul és meg is jegyzi, hogy ki milyen csinos.Nekem soha nem mond semmi ilyet. Nyáron is elmegy kétszer nyaralni külföldre a barátaival és már most félek, hogy mi fog ott történni, ha esetleg megtetszik neki egy lány. Ősztől pedig én iskolába fogok járni, így még ennyit sem fogunk tudni találkozni. Félek, hogy lassan vége lesz a kapcsolatunknak. Segítsetek, mit csináljak? Bocsánat, hogy nagyon hosszú lett, de senki nem hallgatja meg a problémámat, így is nagyon magam alatt vagyok.
2018. júl. 1. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, van valamilyen érdek, ami miatt ebből nem lépsz ki? 2 éve? Én is ragadtam már benne ilyen helyzetben, de ha tehettem volna, néhány ilyen hónap után szakítottam volna. Sajnos kiszolgáltatott voltam anyagilag és emiatt halogattam a döntést. Te miért halogatod?
2018. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan lakhatásárt vannak benne a szarban. Ezért kell a nőknek elmagyarázni h nem jo a háztartásbeli fuggő szerep..
2018. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem csak háztartásbeliként lehetsz kiszolgáltatott. Ha kisgyereked van vagy nem is olyan rég, amikor még nettó 70.000 Ft volt a minimálbér és főiskolai végzettség ellenére ennyit kaptál a közalkalmazotti bértábla szerint, akkor is, ha kidolgoztad a beledet.
2018. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!