Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én véleményem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én véleményem szerint elfogadhatatlan csak a pofon vagy bármilyen fizikai bántalmazás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem csak férfi, de női részről is az szerintem.
2018. júl. 7. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Egyből megundorodnék tőle és kiábrándulnék egy férfiból, ha megütne.

2018. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%

És mi van ha a nő üti mega férfit?

Egy pofont kaptam. Azonnal visszaadtam neki, szintén csak egy pofont.

Helyesen cselekedtem vagy nőverő bunkó vagyok?

2018. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

# 12

Nőverő bunkó vagy.

Itt nem a férfi-női viszonyról van szó, hanem az erőfölényről. Ha egy nő veri meg a gyerekét, az is bunkóság, illetve az is, ha a nő erősebb a férfinél és megüti a férfit.

2018. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Elég szomorú látni, hogy a válaszok alapján Magyarország a 15. században ragadt.
2018. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
#13: azért nem mindegy, hogy a másik fél kezdte-e a verekedést. Ha a gyerek üti meg a felnőttet, neki is kijár egy pofon. Ugyanúgy a felnőttnek is.
2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Ez nagyon szituáció függő. Ismerek néhány hülyepcsát, akik ki tudják provokálni azt a pofont. A visszapofon is érvényes szerintem, ha férfiről van szó, ha nőről. De egyébként normál esetben elítélem a fizikai és a leki erőszakot is. Ha egy nő érzelmileg zsarolja vagy alázza meg a férfit, az is tud úgy fájni mint egy pofon, én ugyanúgy büntetném mindkettőt.
2018. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy férfi nem tudja érzelmileg zsarolni a nőt?
2018. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De, de inkább a nőkre jellemző az érzelmim zsarolás
2018. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nőkre hát, érzelmileg ledardál az normális, aztán ha a férfi visszaad az már nem. kettős mérce, feminista egy világ ez...
2018. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!