Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog meg keresni?

Figyelt kérdés
A baratommal sokat veszekedtunk ,nagyon gyerekes volt ,es nagyon nagyon feltekeny ,mindig olyan irrealis dolgokat talalt ki , hamar felkapta a vizet es agresziv is volt,mindig felt attol hogy elveszit sokszor szakitottunk de mindig kibekultunk legtobbszor en kezdemenyeztem ...most is kemenyen veszekedtunk ,de most le is tiltott es nem akar tobbet velem beszelni , de mielott kiment Franciaorszagba (1honapra) elkezdett sirni hogy remeli nm fogunk szakitani meg ilyesmit meg tobbszor is ,mikor megerkezett azt mondta nagyon hianyzom neki es hogy megprobal hamarabb haza menni miattam .... de most hogy veszekedtunk egyett azt mondta meg szeret de mar nem akar velem lenni (en mindig ott voltam vele joban roszban az anyja egy pohar vizet sem vitt neki amikor beteg volt) es hogy mostmar veglegesen szakitunk.
2018. júl. 14. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miért akarod még ezek után is, hogy keressen?

My Queen - NEEEEEEEEEEEEEEE!

Neked tök mindegy, hogy mit csinál veled, csak azt látod, amit látni akarsz! Amíg nem fogod tisztán látni a helyzetet, addig felesleges itt bárkitől tanácsot kérni, leírhatjuk ezren is, hogy hagyd már a francba, te akkor is visszasírod.

2018. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
de nem sirom vissza xD
2018. júl. 19. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!