Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen érdemes kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen érdemes kilépni egy jól működő kapcsolatból mert már nincs szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, 5 éve együtt vagyunk, ebből 4 éve együtt is élünk. A kapcsolatunk harmonikus, sosem veszekszünk, sok közös programot szervezünk, sok közös barátunk van, egymás szüleivel is remek a kapcsolat. A párom imád, ezt mindig mondja is, ő már családot szeretne, tudom hogy 1 éven belül lánykérést tervez. Én is nagyon vágyom a családra, hisz már elmúltam 30. Alig várom hogy saját gyerekeim legyenek, a nagy baj csak az, hogy én már nem vagyok szerelmes a páromba. Az elején se volt az a lángoló szerelem, de a kezdeti vonzalom is teljesen elmúlt az évek alatt. Imádom őt, mint embert, de férfiként nem mozgat meg. A szexuális életünk is elég siralmas, általában két hetente 1 alkalom, az se túl jó. Ezen felül minden tökéletes, tudom hülyeség lenne emiatt felrúgni egy szuper kapcsolatot. Főleg 30 évesen. A barátnőim és anyukám szerint is csak megijedtem, túlagyalom a dolgokat, egy idő után minden kapcsolatból ez lesz, örüljek hogy találtam egy rendes embert.


Egyetértek ezzel, de mégis néha elbizonytalanodom. Szerintetek mit csináljak? Normálisak az érzéseim?


2018. júl. 25. 12:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%

Tartsal tobb szeretot. Aztan konnyebb lesz lecserelned a pasid.

Heti 1 szex rohejesen keves.

N

2018. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%
reméljük az útólsóval is ezt csinálták amit ő tanácsolt :)
2018. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6%
Most lépj míg nincs gyerek meg kötődés a férfinak is jobb lesz igy .Nyugottan írj privit ha akarsz beszélni.
2018. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Mivel az elején se volt a lángoló szerelem, ezért ez eddig tartott. Ha jön valaki, akivel lángolni fogsz, simán kilépsz majd, de lehet hogy lekötötted már magad gyerekkel és egész életedben bánni fogod.
2018. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Az igen, akik azt írták, hogy próbáljanak javítani rajta, nem kell egyből feltétlenül szakítani, azok egyből le lettek pontozva...

Fantasztikus mentalitás!

2018. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
10%

Szakíts vele, ennyi.


Hetente egy szex az semmi.

2018. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy emberileg nagyon-nagyon szeretem, nem tudom elképzelni nélküle az életem. Minden kis dolgot vele osztok meg, ismer kívül-belül teljesen és elfogad. Ugyanez fordítva. Tudja hogy én már nem vagyok szerelmes, elmondtam neki őszintén, de ő ígyis velem akar lenne, nem akar elengedni, és én se őt. Próbáltunk a szexen javítani, de nem válik be semmi. Nem a mennyiséggel van a baj, egyikünknek sincs olyan nagy étvágya ezen a téren, hanem a minőséggel. Én már egyszerűen nem kívánom vele a szexet, bármit is csinálok. Ilyenkor nem tudom mi a megoldás. :(
2018. júl. 25. 20:39
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Párterápia esetleg?

Randiztok eleget? Tesz érted ferfias gesztusokat? Te noies gesztusokat?

Probalj meg pl minden nap vmi olyat mondani neki, ami tetszik benne. És lehetoleg emelji ki a ferfias vonasait. Ezzel kimutatod néki, hogy ő a férfi számodra és magadban is erositeted

2018. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A párterápia tényleg nagyon hasznos. De feltétlenül olyan terapeutákat kell választani (ketten tartják a párterápiát), akiket a Családterápiás Egyesület képzett, mert a kóklerekkel sokat lehet veszíteni. Sajnos általában a korlátozott fantáziánk áll útjába a pozitív változásoknak, pedig nagyon sokat el lehet érni már akkor is, ha csak egyszerűen NEM jelentjük ki, hogy na az már biztos lehetetlen, biztos nem lesz jobb.

Meglepő egyébként számomra, hogy tapasztalt nőtől olvasom azt, hogy a szerelem elmúlása lenne az ok a szakításában. Azt gondoltam, hogy csak kezdetekben van olyan idea, hogy létezik örökké tartó szerelem, aztán szükségszerű, hogy pár párkapcsolat után az ember felismerje, nála hány hónapig termelődnek a hormonok, és ráébredjen, hogy ha ehhez ragaszkodik, akkor 2-3 évnél hosszabb kapcsolatokra nem számíthat. Mindenesetre, ha most a vegyi folyamatoknak engedelmeskedve szakítanál is, ki kellene dolgozni valamilyen stratégiát arra, hogy valahogy a szerelmes hónapjaidban egy olyan ragaszkodásra is szert tegyél, amitől nem fogsz ismét kilépni a kapcsolatból pusztán a hormontermelődés leállása miatt. Mert az látszólag nem elég, hogy imádod a párod.

2018. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Én 1 évvel ezelőtt léptem ki egy ilyen kapcsolatból, amit most te leírtál. Minden nap megköszönöm magamnak, hogy egyszer összeszedtem magam, és megléptem a szakítást. Próbáltunk javítani, 1-2 hétig javul is, majd ugyis rossz lesz megint. Tégy magatoknak egy szívességet, és ne pazarold se a saját, se a pasi idejét. Ez már nem lesz jobb. Én amugy azóta is jóban vagyok az exemmel, nem kell feltétlenül összeveszni, ha mint ember szereted. De add meg magadnak az esélyt egy igaz és lángoló szerelemre. Ha meg nem jön össze, még mindig jobb egyedül lenni és jól érezni magad, mint egy langyosvíz kapcsolatban tengődni.
2018. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!