Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen érdemes kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen érdemes kilépni egy jól működő kapcsolatból mert már nincs szerelem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, 5 éve együtt vagyunk, ebből 4 éve együtt is élünk. A kapcsolatunk harmonikus, sosem veszekszünk, sok közös programot szervezünk, sok közös barátunk van, egymás szüleivel is remek a kapcsolat. A párom imád, ezt mindig mondja is, ő már családot szeretne, tudom hogy 1 éven belül lánykérést tervez. Én is nagyon vágyom a családra, hisz már elmúltam 30. Alig várom hogy saját gyerekeim legyenek, a nagy baj csak az, hogy én már nem vagyok szerelmes a páromba. Az elején se volt az a lángoló szerelem, de a kezdeti vonzalom is teljesen elmúlt az évek alatt. Imádom őt, mint embert, de férfiként nem mozgat meg. A szexuális életünk is elég siralmas, általában két hetente 1 alkalom, az se túl jó. Ezen felül minden tökéletes, tudom hülyeség lenne emiatt felrúgni egy szuper kapcsolatot. Főleg 30 évesen. A barátnőim és anyukám szerint is csak megijedtem, túlagyalom a dolgokat, egy idő után minden kapcsolatból ez lesz, örüljek hogy találtam egy rendes embert.


Egyetértek ezzel, de mégis néha elbizonytalanodom. Szerintetek mit csináljak? Normálisak az érzéseim?


2018. júl. 25. 12:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
szerintem is hagyd ott, légy szerelmes, mert megérdemled. ha elmúlik az is, akkor megint tovább lépsz, hisz neked jár a szerelem nem? leragadni 1 ember mellett? egyébként ne csak a szerelmet nézd, ha valakinek kicsit több pénze van, mint az aktuális párodnak, akkor menj oda, esetleg ha épp szebben mosolyog akkor oda. ha kedves veled, s figyel rád akkor keress olyat aki lekever 2 pofont ha ilyet megszólalsz, azt majd tudni fogod szeretni. felesleges pazarolni az időd, mindig meglesz a lehetőséged, hogy jobbat találj, szóval mindig lépni is kell. légy résel, lehet jön a következő a herceg lesz.
2018. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
szándékosan fogalmaztam fogyatékosan...
2018. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem csökkentek nála a hormonok, mert sosem voltak. És ez a baj.
2018. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. aug. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
csak akkor érdemes kilépni, ha biztos, hogy utána jobb lesz.
2022. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!