Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyát mondta a pasimra mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyát mondta a pasimra mert felidegesített! Jogosan akadt ki?

Figyelt kérdés

Főzőcskéztünk a pasimmal a konyhában, amikor rám nézett és megkérdezte mi bajom. Mondom semmi. 5 perc eltelt és megint: Mi bajod? Mondom semmi. 5 perc múlva megint: mi bajod? Mondom SEMMI. Bementem a szobába, erre utánam jött, hogy miért jöttél be a szobába, mi a baj? Mondom semmi, a ruhámat átvenni jöttem be. Oké.

Kimentem hozzá, erre megint, hogy én biztos akarok főzőcskézni? Vagy van valami baj, amit elakarok neki mondani? Erre ordítva kitört belőlem, hogy hagyjon már békén, és csúnya jelzőkkel illettem. Mondom minek kell az embert idegesíteni, ha semmi baja? 20x elmondtam, hogy nincs bajom, ő meg nem érti meg. Erre fogta a fakanalat, ledobta a földre és elviharzott.

Én sose voltam kiabálós, de semmi bajom nem volt, tök jól elkezdtük a főzőcskézést, erre 20x megkérdezte, mi a bajom.

Azóta vérig van sértve, hogy én hogy beszélhettem vele így. Tényleg nem kellett volna, de elborult az agyam, hiába kértem bocsánatot, vérig van sértve.


2018. júl. 25. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
És nem azt szeretném, hogy megbántódj, viszont erre nincs mentség, vagyis nem tolható el a felelōsség, hogy "de 24szer agyamnál voltam, 25. alkalommal már az ō hibája..", mert ezek a te érzelmeid, ha valaki más tud rendelkezni velük, akkor az még egy gyermek szintje.
2018. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez tipikus, ha nem vigyorogsz állandóan, akkor bajod van, nem lehetsz ember, csak egy röhögcsélő kellék.
2018. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

#12


Ez jogos, csak akkor nem, mikor végig van az a tipikus "sértődött vagyok, úgyse mondom meg miért, mert tunod kell, ha nem tudod gonosz ember vagy" viselkedés. Több rokonom kedvence, elérték, hogy leszarjam és ilyenkor jóóóó messzire elkerüljem őket.

2018. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Már többször volt ilyen helyzet, amit, úgy tűnik, nem sikerül megoldani. Szerintem ne erőltessétek ezt a kapcsolatot!
2018. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez nem egy egetrengető nagy probléma, nem volt ez durva, ezt simán meg lehet beszélni.


Hívd fel, hogy jöjjön haza és beszéljétek meg.


Ebből nem lesz katasztrófa egy jó kapcsolatban ahol megértik egymást a felek, és jól ismerik egymást.

Ez nem egy olyan dolog amit ne lehetne elfelejteni.


De ha neattán ebből nagy probléma kerekedne és eljő ez által a világ vége, háát istenem akkor ez csak hab volt a tortán.


De nyugi nem lesz baj.

2018. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm volt ilyen.. semmi bajom nem volt csak esetleg kicsit álmos voltam és 25x megkérdezte mi a baj az agyamra ment vele, szóval megértelek.


Üljetek le, beszéljetek meg, magyarázd el neki, hogy ne kérdezgesse ezt majd te szólsz, ha bajod van.

2018. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni,hogy idegesít az ilyesmi. És bevallom,volt hogy mikor hulla fáradt (és éhes is!!!)) voltam,szerettem volna már aludni,de a barátom nem és folyamat felèbresztett leharaptam kb a fejét. Aztán reggel bocsánatot kértem,megbeszéltük. Azóta nem kelt fel,csak ha muszáj:D


Nem jó reakció az ilyen hirtelenkedés,de szerintem mindenkivel volt már olyan,hogy elfogyott a türelem. Ha jó a kapcsolatotok nem lesz baj,tanulj belőle.:)

2018. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Le merném fogadni, hogy amúgy volt valami bajod.
2018. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

1. tényleg rohadt idegesítő a folyamatos nyaggatás

2. meg az is, mikor a másik mindenre "semmizik".


De én nem tolerálnám, hogy ordítasz velem, számomra ott lenne vége a kapcsaoltnak, épp eleget hallgattam gyerekként, hogy manyám üvölt apámmal - meg velem.

2018. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

MEllesleg ismerem én az ilyen "semmiket", amikor 98% hogy VAN baja a másiknak, de bxik megmondani, vagy "találd ki".


Manyámnak is ugyanez volt, meg az exemnél is.

Semmi és aztán meg azon ment a hiszti, hogy "miért nem vigasztaltam meg, mert..."


Na, hagyjuk a játszmákat, szakítottam is vele.

2018. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!